İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

@kaktüs Mülakat ertelenmiş ileri bir tarihe 

677 KHK - Sağlık Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Minister, 22.11.2020 - 18:51 yazdı:

Hocam sabah evdekilere güzel bir kahvaltı sofrası hazırladım , hanımla çocuklar görünce baya şaşırip hayırdır kutlama falan mı var dediler. Hep üzülelim mi İhracımın 4. Yılını kutluyoruz dedim .Biraz neşe , biraz hüzün yedik içtik işte. Mesleğimi çaldılar,  onurumla oynadılar ama çok şükür sevdiklerim yanimda.

Ey bunca insanı mağdur eden kudretler kudretlisi olanlar; şu ufacık korona virüsü varya sizlere de bizlere de şah damarindan daha yakın. Dini ,imani,milliyeti yok, şunlar hak ,bunlar batıl demiyor, bir varmış, bir yokmuş...

Böyle yazılar okumak istiyorum ?

672 KYOK YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kaktüs, 3 saat önce yazdı:

iyi akşamlar  Bilsem sinavini kazanan  arkadasşlarin cocuklari vardi bizim kiz da kazanmişti 2. aşama ne zaman bilgisi olan var mi?

Tebrik ederim. Okula bireysel değerlendirme giriş belgesi geliyor. Onlar sizi çağırıyor bir nüsha vermek üzere. Bence siz kızınızın okulunu bi arayın.

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kaktüs, 3 saat önce yazdı:

iyi akşamlar  Bilsem sinavini kazanan  arkadasşlarin cocuklari vardi bizim kiz da kazanmişti 2. aşama ne zaman bilgisi olan var mi?

Zaman belli degil bi aciklama tekrar yapilmadi sadece ertelenfi diye aciklama yapildi benim oglumda kazandi aciklama bekliyoruz

686 red

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Syn @Karagözhocam, syn @Badi Ekrem hocam, syn @Aklima hocam, syn @vergici672 hocam; Bülent Arınç istifası, sözde reform hareketleri ve anayasa mahkemesi başkanının masumiyet karinesi ile ilgili söylediklerini yani son günlerde gelişen olaylar ile ilgili bir gündem okuması yapabilir misiniz? Teşekkürler...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kaktüs, 13 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun, bireysel değerlendirme tarihleri belli olmuştu, okuldan giriş kağıdı da aldık, ancak pandemi tedbirlerinden dolayı sınavlar ertelenince MEB'den mesaj geldi, ileri bir tarihe ertelenmiştir diye. Şuan net tarih belli değil maalesef.

675 RET - 22. İDARE - ADLİ BERAAT(İkinci kez) - ADALET (SİZLİK) BAKANLIĞI

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
abdullah akca, 21 saat önce yazdı:

tüm öğretmen kaderdaşlarımın gününü kutluyor. En kötü günlerinin böyle olması diliyorum.

Böyle kötü günlerimiz olmasın inşallah.

• Beğeni 4
  • Onaylama 1

672 KYOK YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, 9 saat önce yazdı:

Syn @Karagözhocam, syn @Badi Ekrem hocam, syn @Aklima hocam, syn @vergici672 hocam; Bülent Arınç istifası, sözde reform hareketleri ve anayasa mahkemesi başkanının masumiyet karinesi ile ilgili söylediklerini yani son günlerde gelişen olaylar ile ilgili bir gündem okuması yapabilir misiniz? Teşekkürler...

Hocam benim siyasi gündem okuma konusunda müthiş bir geçmişim vardır. Çevreme hep söylerim, ben gündemi nasıl okuyorsam, tersini düşünün diye ? Ne söylersem tersi çıkar ? Zira toplumun geneli gibi düşünemiyorum. Son bir haftada durumu anlamaya çalıştım ve hala anlayamıyorum neler olduğunu. Sanırım yukarılarda, sayın şahs-ı Alilerinin yüce katları ve civar katlarında ciddi kavgalar var. Biz gariban tebaa ise ancak kalın duvarların ardından yansıyan titreşimlerden gündem okumaya çalışıyoruz. Belki de yukarılardan bakıp dalga bile geçiyorlardır bizim gibi anlam vermeye çalışan garibanlara. 

Eskiden ekonomik öngörülerim tutardı, şimdi piyasaları o kadar belirsizliğe mahkum ettiler ki, o da tutmuyor. 

Kapatayım kendimi küçük, iddiasız hayatıma diyorum; ama, küçük iddiasız hayatlarımız da bunların elinde ? 

Anlayacağınız @Guardiann hocam, pek de yardımcı olamıyorum, zira benim küçük aklım bu kadar büyük olayları kavrayamıyor.

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...