İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Edep, 4 saat önce yazdı:

Bu sabah itibarı ile göreve başladık. Karar sayısı 2020/12625 . 02.11.2020 de karar verilmiş. Eşiminki de aynı tarih ve 12624 sayılı karar. Merak ettiğiniz başka birleyen varsa seve seve cevaplarım.

Eşinize ve size hayırlı olsun darısı bekleyenlere olsun.

672 KHK inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

https://www.memurlar.net/haber/939698/bulent-arinc-yik-uyeliginden-istifa-etti.html

Bizim kuş haklı çıktı. Bu kadar hızlı beklemiyordum ?

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yıldırım, 05.11.2020 - 14:28 yazdı:

dün itibariyle ablamın iade kararını gördük.

695 no'lu KHK, Adalet Bakanlığı, zabıt katibi, 2019 Nisan tarihli beraat ve onama (savcı istinafa gitmedi). Torpil yoktu, araya adam koymayanlar için moral olsun bu. Karar tebliğ edildiğinde numarasını da paylaşacağım.

iade kararı bize tebliğ edildiğinde bu kararı kendi dosyama faydası dokunur diye komisyona sunacağım bir dilekçeyle. işin doğrusu komisyonun verdiği kararı yine komisyona sunmak biraz tuhaf ama minik bir ışık hüzmesinden aydınlanmayı uman bir kitleyiz, yapacak bir şey yok.

4 kasımda sistemde görülmüş,

20 kasımda tebligat yapılmış, 

karar no: 2020/12570.

yalnız tebligatta verilen iade kararının 27.10.2020 tarihinde alındığı yazılı. 12570 sayısını, 27 ekim için mi 4 kasım ya da 20 kasım için mi dikkate almak lazım bilemiyorum. ha çok farkı var mı yok en fazla 300-500 dosya fark eder toplamda, büyük resim değişmez.

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

695, Savunma Sanayii Başkanlığı, Uzm. Yrd. adli süreç yok, iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
geçer elbet..., 2 saat önce yazdı:

https://www.memurlar.net/haber/939698/bulent-arinc-yik-uyeliginden-istifa-etti.html

Bizim kuş haklı çıktı. Bu kadar hızlı beklemiyordum ?

Hükümet küçük ortağını kaybetmeyi göze alamadı. Ortağının sürekli rahatsızlık duyduğu ve karşı olduğu en yakınındakini (maliye ve hazine bakanını) sonra da en has adamlarından birini Bülent ARINÇ'ı bile gözünü kırpmadan biletini kesti. Böylece Hukuk ve Ekonomi reformu söylemlerinin içinin de boş ve oyalamaca olduğu bu şekilde belli oldu. 

675 RET - 22. İDARE - ADLİ BERAAT(İkinci kez) - ADALET (SİZLİK) BAKANLIĞI

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Minister, 22.11.2020 - 18:51 yazdı:

Hocam sabah evdekilere güzel bir kahvaltı sofrası hazırladım , hanımla çocuklar görünce baya şaşırip hayırdır kutlama falan mı var dediler. Hep üzülelim mi İhracımın 4. Yılını kutluyoruz dedim .Biraz neşe , biraz hüzün yedik içtik işte. Mesleğimi çaldılar,  onurumla oynadılar ama çok şükür sevdiklerim yanimda.

Ey bunca insanı mağdur eden kudretler kudretlisi olanlar; şu ufacık korona virüsü varya sizlere de bizlere de şah damarindan daha yakın. Dini ,imani,milliyeti yok, şunlar hak ,bunlar batıl demiyor, bir varmış, bir yokmuş...

Bülent Arınç belli dönemlerde kafasına göre konuşan arkasından kafasına ✊ yiyince u dönüşü yapan kişilik. Daha önceki açıklamaları buna örnektir. Diğer taraftan AKP nin MHP yi kaybetme korkusu Arınç'ın sonu olmuştur..

YÖK 689 KHK adli işlem yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sibemol., 16 saat önce yazdı:

Ankesörden sadece 1 aramadan 9 ay geçici uzaklaştırma alan yarbay rütbesinde bir askerin 1.5 ay önce göreve başladığını öğrendim. (Sıfır kriterli). Kendisini çok yakından tanıyorum ama hiçbir iletişimimiz yok ne yazık ki.

TSK da sıfır kriterlilerin RET alma sebebi tamamen istihbarat bilgilerinin olumsuz olmasından kaynaklı maalesef. Önceki forumda da bu birçok kez söylenmişti.

Forumdaki tüm öğretmenlerin ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN. 

Istihbarat bilgilerinde akrabalarda varmi?Hani aileden kardeş vs.durumlari .Esiminde sıfır kriter ama kardesleri cezaevinde.

689 KHK (Esim icin takip ediyorum.Inceleme Devam)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
serpil68, 1 saat önce yazdı:

Istihbarat bilgilerinde akrabalarda varmi?Hani aileden kardeş vs.durumlari .Esiminde sıfır kriter ama kardesleri cezaevinde.

Yok. (Suçun şahsiliği ilkesi)

Bekleme nedenimiz bundan.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

iyi akşamlar  Bilsem sinavini kazanan  arkadasşlarin cocuklari vardi bizim kiz da kazanmişti 2. aşama ne zaman bilgisi olan var mi?

686 hat mağduru

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...