İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü Personeli Forumu

Önerilen Yorum

@MSA Ne güzel bir haber. Hayırlı olsun. Biri daha kurtuldu, darısı tüm masumlara.

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

695 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 15 saat önce yazdı:

Dostlar akşam üzeri iade kararımı gördüm. Bildiğim kadarıyla açık soruşturmam devam ediyordu. Asılsız ihbar idi. Sanırım kapandı fakat henüz bana tebliğ edilmedi.

Gelişmeleri yazmaya devam edeceğim.

Sizin adınıza çok ama çok sevindim. Hayırlı uğurlu olsun ?

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

701 KHK ile ihraç Polis Memuru. 19. İdare Mahkemesi 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayirli olsun MSA gözün aydın  geride kalanlarda en kisa  surede bu dertlerden kurtulur inşallah. ...

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

679 KHK -KYOK SGK kurum garson red 21.idare Mah. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 16 saat önce yazdı:

Dostlar akşam üzeri iade kararımı gördüm. Bildiğim kadarıyla açık soruşturmam devam ediyordu. Asılsız ihbar idi. Sanırım kapandı fakat henüz bana tebliğ edilmedi.

Gelişmeleri yazmaya devam edeceğim.

Hayırlı uğurlu olsun. Bize de umut ışığı oldu sizin iadeniz. Adli idari işlem yok ama bizim iş sizden daha zor gibi. Rabbim bize de göstersin iade olduğumuz günleri tez vakitte inşallah. 

677, EGM, Kriter yok, RET 05.11.2021

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hakkımdaki ceza davasından e'den beraat ettim. Savcılık mütalaasında e'den beraat istedi. 1 üye b'den verilmesi yönünde muhalefet şerhi koydu. Konu akrabama verdiğim hat. Başka bir kriter yok. Sizce kararı istinafa götürmeli miyim? İstinaf kararı b olarak düzeltir mi? Fikirlerinizi bekliyorum.

679 KHK- Hat Mağduru- AD fişleme- Silivri Misafiri- 07.04.2020 İade- Atama Bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

701 khk ihraç polisim.Bugün ohal kararının gerekçesi geldi.EA kodlama,2015 yılında 1 tane sohbet,ve 06.07.2018 tarihinde üst amirin kanaati gerekçe gösterilmiş.Aklıma takılan iki şey var;

Birincisi; 2015 yılında sohbete katıldığım söyleniyor fakat ben kesinlikle sohbete falan katılmadım ayrıca bunu neye dayanarak söylüyorlar hakkımda herhangi bir tanık beyanı yok.Adli İdari soruşturma da geçirmedim.

İkincisi; Ben 08.07.2018 tarihinde 701 ile ihraç oldum fakat gelen kararda 06.07.2018 tarihinde üst amir kanaati olduğu söyleniyor.Yani üst amirin kararından 2 gün sonra mı ihraç edildim şimdi ben?
NOT: 701 KHK nin görüşülüp kararlaştırma tarihi 04.06.2018

Son olarak ea kodlamadan idare mahkemesine dava dilekçe örneği olan varsa bana atabilirse çok sevinirim.

Herkese hayırlı akşamlar diliyorum.

701 KHK-RET-EA

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

DİL kodundan iade bekleyen dostlar.

DİL kodlarından iade mevcut. Araştırma Merkezi ataması bekleyen arkadaşlar var. Bilginize.

SC kodlardan sonra DİL kodundan da iadeler olduğunu artık kesin teyit edebiliriz.

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

677 khk inceleme devam ediyor.silah parasının iadesi ile ilgili soranlar olmuştu.için dilekçe yazdim.ptt ye gittim baktım epey masraf tutuyor.dilekcemin resmini çekerek mail attim.maileme dün cevap gelmiş.özetle komisyon toplanacagı zaman güncel degerini hesap eder silah ücretiniz ibaniniza yatar olarak yazıyor.insallah döndügümde silah ücreti yeniden kesilsin.suanki maddi ihtiyacimi karsilayayim yeter diye düşündüm 

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, Bir saat önce yazdı:

DİL kodundan iade bekleyen dostlar.

DİL kodlarından iade mevcut. Araştırma Merkezi ataması bekleyen arkadaşlar var. Bilginize.

SC kodlardan sonra DİL kodundan da iadeler olduğunu artık kesin teyit edebiliriz.

Cc lazım msa kardeşim. C ile sc yi aynı kefeye koyarlar mı ki. 

672. EGM. Takipsizlik 2018. 2020 mart kabul gördüm. Darısı tüm masumlara...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Dil neydi acaba benim edl de ümitlenebiliröiyim

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...