İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Konuk

Merhaba arkadaşlar,

İnşallah hepiniz iyisinizdir.

Sn @Ophelia hocam sizi allah korumuş. O kadar diyeyim. Benzer süreci bir arkadaş anlattı çok kötü oluyormuş.Buruna boğaza çubuk sokmalar falan. Dinlerken hasta olucak insan

Sn @doganadalet sizede kolay gelsin. Halimizi hatırımızı sormuşsunuz teşekkür ederim. İnşallah iyisinizdir. Kariyer olayları kafa kurcalıyor, insanı düşünceye sevk ediyor.

Sn @vergici672 emmi , pazar günü 5 ay arayla bir halısaha maçı yaptık. Hala bileklerim ağrıyor. Nasıl hamlamışım siz düşünün.

Hepinize iyi geceler 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
doganadalet, 8 saat önce yazdı:

Herkese hayırlı gunler nasılsınız coranız guzel hayatlarınız olur ınslah mahallede herkes iyimi @vergici672 hocam @KatrinaVanTassel rose hocam yoksunuz ıyımısın iz @Teacher hocam nasılsınız gecelerde ruh haliniz ıyı degldır nasıl hersey yolunda mı @elaf hocam nasılsınız  @Elaziz hocam nasılsınız  elazıg da hayat nasıl corona fazla yok ınsalh @LA TAHZEN hocam nıalsımız aileniz herkes iyimi @Opheliahocam nasılsınız pandemı nasıl aileniz naısl ıs yeri saglık sektoru naısl gidiyor @Ömer Avcu hocam nasılsınız en son yurt dısı filan dusnuyorsunız ben simdi ıkı yıllık saglık radyolıjı filan okusam yada anestezi yurt dısında ıs imkanı varmı iyimi maaslar yada 4 diplomalı klarka burada muhasebeye devam mı edelim. @Karakeçili hocam nasılsınız hayatınız yolundamı saglıgınız iyimi.  Inslah herkesin durumu ıyıdır

Herkese iyi akşamlar, ben elazizden döndğm malesef. Ankaradayım ve burada korona çoook fazla. Herkese selam ve sevgiler. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Gençlerrr... Frontera 2.2i alsam diyorum, dağ bayır, kamp için... Var mı benzer motor hacminde 4x4 kullanan, yakıt durumu nedir? 

• Beğeni 1

686 - MEB - KESK - inceleme devam... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
doganadalet, 49 dakika önce yazdı:

@vergici672 hocam diploma var ama basvuru yapamıyoruz staj basvurdu sınavına basvururken KHK ile ıhrac olmadım diye bir belge ımzalatotorlar ondan KHK lolar basvırmaıyor ben busene sordum gecen ay halen bu devam ediyor Diyarbakırda Baska ılkde yoksa ben o il ııcn basvurayım bilginiz varmı bızım malı musavır Diyarbakır mm odasında yetkili o halen istiyorlar dedi ondan vasvueamadim 

Doğru söylüyorsunuz hocam. O konuda sıkıntılar bitmedi. Ama illa ki bitecek, bu meslekte geliştirebilirsiniz kendinizi. Sağlığa göre daha rahat ve risksizdir.

werwer, 41 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar,

İnşallah hepiniz iyisinizdir.

Sn @Ophelia hocam sizi allah korumuş. O kadar diyeyim. Benzer süreci bir arkadaş anlattı çok kötü oluyormuş.Buruna boğaza çubuk sokmalar falan. Dinlerken hasta olucak insan

Sn @doganadalet sizede kolay gelsin. Halimizi hatırımızı sormuşsunuz teşekkür ederim. İnşallah iyisinizdir. Kariyer olayları kafa kurcalıyor, insanı düşünceye sevk ediyor.

Sn @vergici672 emmi , pazar günü 5 ay arayla bir halısaha maçı yaptık. Hala bileklerim ağrıyor. Nasıl hamlamışım siz düşünün.

Hepinize iyi geceler 

Hocam halı sahaya karşı olduğumu daha önce de söylemiştim. Artık yaşlar ilerliyor, bizim gibi yaşlıların yaptığı, daha sakin sporlara yönelin bence ? 

• Beğeni 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
vergici672, 9 dakika önce yazdı:

Hocam halı sahaya karşı olduğumu daha önce de söylemiştim. Artık yaşlar ilerliyor, bizim gibi yaşlıların yaptığı, daha sakin sporlara yönelin bence ? 

Bu yaz bolca yüzme imkanım oldu. Boğazda da yüzmek nasip oldu. Ama rüzgarlar arttı bende sezonu kapattım. Arada hava iyi olursa yüzeriz.

Yapabildiğimiz kadar yapacağım hocam. Sakatlık durumu da olabiliyor.  Şartlar el vardiğince eski usül koşumuzu yaparız  artık.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
werwer, 9 dakika önce yazdı:

Bu yaz bolca yüzme imkanım oldu. Boğazda da yüzmek nasip oldu. Ama rüzgarlar arttı bende sezonu kapattım. Arada hava iyi olursa yüzeriz.

Yapabildiğimiz kadar yapacağım hocam. Sakatlık durumu da olabiliyor.  Şartlar el vardiğince eski usül koşumuzu yaparız  artık.

Hocam sizin boğaz biraz daha geniş ve dalgalı, yine de yüzme gibisi yok. Koşu da onun en yakın alternatifi. Hem de kimseye ihtiyaç kalmadan, pandemi döneminde bile yapılabiliyor. işten vakit kaldıkça koşun. Sonuçta eksi mesleğinizden tecrübelisiniz spora.

• Beğeni 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@doganadalet hocam, kurban sonu bizim işler düştü, gene şükür. Sağlık ta  radyoloji  okursanız. Nöbeti çalışırsınız, yakanızdaki Radyasyon ölçer cihazınında almamız gereken aradyasyon  limiti dolduğunda izine çıkarsınız. Zaten bu servis çok izin yapıyor. En rahat Çevre Sağlığı Teknikerliği kamu da alışma imkanı olursa. Özelde iş yok çevre sağlığı bölümüne. 

• Beğeni 2

Yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Ophelia canım yaa hakkınız ödenmez gerçekten yükünüz çok ağır ?dua etmekten başka bir şey gelmiyor elimizden sizler o ağır şartlarda çalışırken dışarida halen daha maskesiz insanlar gördükçe üzulüyorum benim de iki kıźim ve bir damadım doktor hergun tedirginim Allah sizleri ve tüm sağlık calışanlarını korusun esirgesin Mevlam yâr ve yardımcıniz olsun inşaallah?

Güncelleme • • Umutlu
  • Beğeni 4

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Gunaydın guzel mahalle sakinleri cumanın bereketi ve rahatmero uzerımoze olsun hayırlı huzurlu cumalar dilerim Rabbım islerinizı kolaylastırsın coronasiz KHK siz gunler tez zamanda gelir ınsakh 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Umutlu, 9 saat önce yazdı:

@Ophelia canım yaa hakkınız ödenmez gerçekten yükünüz çok ağır ?dua etmekten başka bir şey gelmiyor elimizden sizler o ağır şartlarda çalışırken dışarida halen daha maskesiz insanlar gördükçe üzulüyorum benim de iki kıźim ve bir damadım doktor hergun tedirginim Allah sizleri ve tüm sağlık calışanlarını korusun esirgesin Mevlam yâr ve yardımcıniz olsun inşaallah?

teşekkür ederim @Umutlu hocamm ?? Rabbim kızlarınızın ve damadınızın yardımcısı olsun? Gerçekten zor bir sektör hele şu dönemde??

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• Yeni Oluştur...