İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Mavi Çocuk = Saitama ? ama yine de hoşbuldum diyeyim ?

İnşallah Allah herkesin gönlüne göre versin ??

• Beğeni 2

686 - MEB - KESK - inceleme devam... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 15 dakika önce yazdı:

oof hocam of. Ne desem sıkıntı. Sizi bile kırdıysa bu kadar. Kim bilir ne yaptı, ne dedi? Bazen en yakınlarımız bile öyle laflar diyorlar ki... Ben artık çok yakın 3-5 kişiyi can belledim, kalanlara karşı suratımı kösele yaptım. Çünkü konuşursam can yakacam... Siz de azaltın diyeceğim çevrenizi ama hisli insansınız yapamazsınız..

Beni çok iyi çōzmüşsunuz @vergici672 ..Cok hisliyim ve tek kusurum cok iyi kalpli olmak.Kalbimi mi degiştirsem acaba??Cocuklarim bile anne sen çok iyisin,bu kadar iyi olma diyorlar.Eşim seni sen yapan bu ozelligini kaybetme diyor.  

Zaten sikinti bu surecin bir uzantisi.Yoksa bu sorun gorevde olsam yaşanmazdi,demek ki sevgi sahte...? 

Herkesi muhurlenmis ve kararmis kalbiyle basbasa birakiyirum.Derdimi Rabbime anlatiyir,içimi Ona dōküyorum... 

Ben olsam ben gibi birini hiç kirmazdim.???

wildPuppy, 24 dakika önce yazdı:

Rica ederim. Dediğiniz gibi, bazıları kıymete değmiyor. Bıraktıkları iz öyle yaralıyor ki, bir daha o acıyı yaşayamam diyor ve o ihtimalle yaşamaktansa, o kişiyi hayatımızdan çıkarıyoruz. Zaten bir kişiye olan saygımızda kan bağının katkısı varsa, saygının o kısmı sahtedir. Sadece kan bağından dolayı hissedilen gerekliliktir. O kısmı çıkardığımızda kalan miktardır gerçek saygımız ya da verdiğimiz değer. Bazıları maalesef kan bağından doğan değeri bile tüketiyor. 

Geçmiş olsun tekrar. Üzülmeyin. Bu KHK olayı bize en çok da gerçek dost sayımızı gösterdi. Benim 3 imiş. 

Sağlığımıza iyi bakalım. En iyi dostumuz biziz yine. 

Ne iyi geldi yazdiklariniz bana,gozyaşlarimla okudum @wildPuppy ... Bu benim sevgi kelebeği yüreğim,sevecen tip grubundayim.Kisilik tiplerini bilenler iyi analiz edecektir...

Bu arada ben iade olmadan okulları açamayacaklar sanırım.☺️☺️☺️  

vergici672, 15 dakika önce yazdı:

oof hocam of. Ne desem sıkıntı. Sizi bile kırdıysa bu kadar. Kim bilir ne yaptı, ne dedi? Bazen en yakınlarımız bile öyle laflar diyorlar ki... Ben artık çok yakın 3-5 kişiyi can belledim, kalanlara karşı suratımı kösele yaptım. Çünkü konuşursam can yakacam... Siz de azaltın diyeceğim çevrenizi ama hisli insansınız yapamazsınız..

Beni çok iyi çōzmüşsunuz @vergici672 ..Cok hisliyim ve tek kusurum cok iyi kalpli olmak.Kalbimi mi degiştirsem acaba??Cocuklarim bile anne sen çok iyisin,bu kadar iyi olma diyorlar.Eşim seni sen yapan bu ozelligini kaybetme diyor.  

Zaten sikinti bu surecin bir uzantisi.Yoksa bu sorun gorevde olsam yaşanmazdi,demek ki sevgi sahte...? 

Herkesi muhurlenmis ve kararmis kalbiyle basbasa birakiyirum.Derdimi Rabbime anlatiyir,içimi Ona dōküyorum... 

Ben olsam ben gibi birini hiç kirmazdim.???

wildPuppy, 24 dakika önce yazdı:

Rica ederim. Dediğiniz gibi, bazıları kıymete değmiyor. Bıraktıkları iz öyle yaralıyor ki, bir daha o acıyı yaşayamam diyor ve o ihtimalle yaşamaktansa, o kişiyi hayatımızdan çıkarıyoruz. Zaten bir kişiye olan saygımızda kan bağının katkısı varsa, saygının o kısmı sahtedir. Sadece kan bağından dolayı hissedilen gerekliliktir. O kısmı çıkardığımızda kalan miktardır gerçek saygımız ya da verdiğimiz değer. Bazıları maalesef kan bağından doğan değeri bile tüketiyor. 

Geçmiş olsun tekrar. Üzülmeyin. Bu KHK olayı bize en çok da gerçek dost sayımızı gösterdi. Benim 3 imiş. 

Sağlığımıza iyi bakalım. En iyi dostumuz biziz yine. 

Ne iyi geldi yazdiklariniz bana,gozyaşlarimla okudum @wildPuppy ... Bu benim sevgi kelebeği yüreğim,sevecen tip grubundayim.Kisilik tiplerini bilenler iyi analiz edecektir...

Bu arada ben iade olmadan okulları açamayacaklar sanırım.☺️☺️☺️  

• Beğeni 5
  • Teşekkür 1

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

herkese iyi geceler...

mutlu yarınlar...

durum ne olursa olsun mahalle her zaman dinamik, canlı...

arada kaçan göçen olsa da buralar hep dolu...

urQOYQ.jpg

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Mahallem İyi Akşamlar. Nasılsınız görüşmeyeli. Tatile falan çıkmadım. Tatil yok, ekmeğin peşinden koşmak var. 

• Beğeni 6

Yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayatta yalnız iki kişiye güveniyorum. Biri benim, diğeri ise sen değilsin ???

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

686 - MEB - KESK - inceleme devam... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayat bizi yoklukla sınamiş varlık nasıl birşey bilmedigimizden onu kullanmasını da bilmiyoruz...

Hayaller evet bu seneye kadar mutfakta oturdum kışın mutfağım L seklinde doğalgaz faturası çok gelir diye... Kızımın odası açık bir de mutfak oğlum bir buçuk yaşında idi o zamanlar mutfakta kaldık bazen de kızımın odasinda  sonraki sene yatak odasını da açtık ama yine mutfakta oturuyoruz... sonraki tam 3 sene böyle idi.gecen kış salonda oturduk çok şükür..hep şükür ki büyük bir sağlık sorunumuz yok hep bir aradayız..olana bereket versin Rabbim..

Gönlümüz zengin maşallah inşaallah görevlerimize döneriz yardımcı oluruz ihtiyacı olana ama öncelik sağlık versin Rabbim..

Sevgili Teacherım üzülmeyin ne olur.. değer verdiniz çok güzel..ama kıymetini bilmiyorsa bu sizi üzmesin değmiyor inanın.. şükür sebeplerimiz çok. Önce sağlık sonra evlatlar emanet bize eşler anne baba kardeş gerçi bunlar ile de her türlü imtihan olunuyor ama yine de dagildigimızda toplanacagimız bir limanimuz var elhamdülillah...

Bir inşirah inşaallah güzel kapılar açılsın tez vakitte iadeniz iadelerimiz olsun dostlar uzun oldu hakklarinizı helal ediniz..

Karakeçili, 1 saat önce yazdı:

Mahallem İyi Akşamlar. Nasılsınız görüşmeyeli. Tatile falan çıkmadım. Tatil yok, ekmeğin peşinden koşmak var. 

Rabbim bereketlendirsin ...tüm kaderdaslarin riziklarinı

• Beğeni 7

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 4 saat önce yazdı:

Herkesi muhurlenmis ve kararmis kalbiyle basbasa birakiyirum.Derdimi Rabbime anlatiyir,içimi Ona dōküyorum

@Teacher hocam en güzelini yapıyorsunuz zaten herkes kendine yakışanı yapar madem bu kadar çok incitti sizi boşverin o zaman bir süre görüşmeyin kan bağınız olsa da zaman geçtikten sonra hissiyatınıza göre kararınizı verirsiniz

• Beğeni 6

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karakeçili, 10 saat önce yazdı:

Hocam hep söylersiniz tavuk işi ile uğraştığınızı. Kafamda hep şöyle canlandınız.

@Teacher hocam, kızlar görmesin ?

• Beğeni 1
  • Kahkaha 7

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Karakeçili, 15 saat önce yazdı:

Allah bereket versin hocam. 

Arada 1-2 günlük dinlenme iyi gelir, ruhunuz yorulur vallahi. Bence tatil de gerekli.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Gündem dışı mahallesinin değerli sakinleri Elazığ'dan hepinize selam ve sevgiler??.Nihayet anneciğime ve anayurduma kavuştum çok şükür?????????

Güncelleme • • Umutlu
  • Beğeni 5

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...