İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Aklima, 14 saat önce yazdı:

Sevgili, Değerli, Sayın Öğretmenim,

Bazı paylaşımlarınızda ki detaylar itibariyle kabaca yaptığım bir hesapla 38 yaş veya üzerinde olduğunuzu tahmin ediyorum. En baştan buyana mesajlarınızı her okumamda aklımdan "İnsanların mutsuzluklarını, umutsuzluklarını, üzüntülerini, kederlerini sanki emiyor. Umarım bunlara göğüs gerecek kadar yaşam ortamı iyidir ve kendisi bedenen, ruhen ve psikolojik olarak güçlüdür, umarım polyanna değildir umarım kibritçi kız değildir." şeklinde hep içimden geçti. İçimde tuttuğum bu düşüncenin tezahürü mahiyetindeki ki özellikle son zamanlardaki bazı paylaşımlarınız beni ziyadesiyle üzdü.

Yaratıcımdan dilerim ki; Siz, eşiniz ve evlatlarınızın sağlığı yerinde olsun. Siz, eşiniz ve evlatlarınızın birlik ve beraberliğini başta sağlık olmak üzere hiç kimsenin ve hiç bir şeyin bozmasına müsaade etmesin. Sizi ve ailenizi kimseye muhtaç bırakmasın. Çatınızın altını ve yüreğinizi; umutsuzluktan, mutsuzluktan, huzursuzluktan, gamdan, kederden, sıkıntıdan korusun, esirgesin. En kısa zamanda sizi ve dolayısıyla ailenizi sevindirecek, mutlu edecek, hepiniz hakkında hayırlara vesile olacak haberler alasınız. İsyan etmeyen diliniz ve yüreğinizin ödülünü insan oğlunun kullandığı zaman birimiyle en kısa sürede alasınız. Sizi ve ailenizi önce kendisinden sonra yarattıklarından korusun esirgesin, sizlere zırh olsun. Duymak istediğiniz haberleri, siz ve aileniz hakkında hayırlıysa duymak istediğiniz zamanda almanızı sağlasın.

Umarım yerine ulaşır.

Sayın @Aklima  değerli mesajınız için teşekkürler.Tespitlerinize katılıyorum,insanlara iyi geldiğim,güzel görüp güzel düşündüğüm,maneviyat üzerine bir hayat kurduğum doğrudur.Bardağın hep dolu tarafıyla ilgilenmişimdir.Ailemin direği olmuşumdur.Ne yazık ki,bir kulum,acizim ve duygularım var.???Hep verirken yavaş yavaş kendimi tüketiyorum. 

Güzel dualarınıza amin diyorum canı gönülden.En çok da" Sizi ve ailenizi kimseye muhtaç bırakmasın." bölümüne.?Canımı yakan durum bu. 

Kendinize iyi bakın,ben ne fırtınalar gördüm,bir esintide yıkılmam... 

Umutlu, 9 saat önce yazdı:

Sevgili @Teacher hocam Allah  sizi ve   tüm ailenizi bütün sıkıntılarınızdan selamete çıkarsın inşaallah selam ve dua ile Allah yâr ve yardımcınız olsun???????

Değerli öğretmenim,cümlemize...Hepimizin yüzü gülsün ki,hepimiz sevinelim.@Umutlu 

elaf, 9 saat önce yazdı:

Teacher ım vakit iyice daraldı şafak yakındır inşaallah..koyu karanlık ilk aydınlığa en yakın zaman seher yelleri essin ılık ılık gönlünüze inşirah versin.

Geçecek elbet elem biter lezzeti kalır..

Dualarımdasiniz derdi veren Rabbim dermanını vermiştir.  Zamanı gelince bir çırpıda bitecek karanlık.. güneş doğacak evlerimize.. inşaallah..

Cok haklısınız Sevgili @elaf ...Kara gün kararıp kalmaz...

doganadalet, 12 saat önce yazdı:

@Teacher hocam Rabbım tez zamanda dertlerinize derman versin hastalarımıza sifa olsun dua edelim hepimiz bir bırmıze  hepimiz cesıtlı sekıllerde zorluklardan gecıyoruz Rabbım herkese hayırlı kapılar acsın tez zaman da hayatlarına ferahlık versin dertlrıne  derman olsun ınslah. Herkese hayırlı huzurlu saglıklo aksamlar dilerim 

Herşeyin öncelikle hayırlısı @doganadalet ... 

Bu da bir demdir gelir geçer demişler. 

• Beğeni 5
  • Onaylama 1

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahh Teacher ım ,güzel yürekli güzel öğretmenim. Seni neden üzer ki insan. Tavuğa zarar vermeye korkan yüreği hangi cesaretle kırar ki . Toprapın üstü varsa altıda var.  Dert etme . Lütfen kendini üzme.  Belkide yapmak istedikleri bu. 

Ayakta oluşunu ,dik duruşunu çekemyen yürekleri Allah bildiği gibi yapsın. Geçecek güzel kardeşim ,hepsi geçecek. Aydınlık günlerin biran önce evini aydınlatması için dualar ediyorum. 

Kimsenin ettiği yanına kalmaz. Sabrın ürkütüyor                                   Ayağa kalkacağını biliyorlar.             Seni özellikle üzüyorlar                     Sabır hocam sabır .                             Biliyorum adalet yerini bulacak.    O gün sağlıklı olun . Kendimize dikkat edin güzel hocam.

• Beğeni 6

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 50 dakika önce yazdı:

Ahh Teacher ım ,güzel yürekli güzel öğretmenim. Seni neden üzer ki insan. Tavuğa zarar vermeye korkan yüreği hangi cesaretle kırar ki . Toprapın üstü varsa altıda var.  Dert etme . Lütfen kendini üzme.  Belkide yapmak istedikleri bu. 

Ayakta oluşunu ,dik duruşunu çekemyen yürekleri Allah bildiği gibi yapsın. Geçecek güzel kardeşim ,hepsi geçecek. Aydınlık günlerin biran önce evini aydınlatması için dualar ediyorum. 

Kimsenin ettiği yanına kalmaz. Sabrın ürkütüyor                                   Ayağa kalkacağını biliyorlar.             Seni özellikle üzüyorlar                     Sabır hocam sabır .                             Biliyorum adalet yerini bulacak.    O gün sağlıklı olun . Kendimize dikkat edin güzel hocam.

Rabbim kulluğundan ihraç etmesin bize yeter Sevgili @LA TAHZEN ... 

Sabır,bir ışıkmış.Yolumuzu aydınlatsın ve hepimizi feraha kavuştursun... 

"İncinsenden incitme "demişler... 

Güzel yüreklerinizden dökülen dualarınızda buluşalım güzel insanlar.❤️İyi ki varsınız...

• Beğeni 7

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Hayırlı sabahlar herkes İcin mutlu bırgun dilerim hersey gonlunuzce hayırlısı olanı olsun 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

merhaba mahalleliii ??? herkese kucak dolusu sevgi yumakları gönderiyorum gazianteptennn ???

her zaman yoğunluktan şikayet ediyordum şuan yoğun üstü yoğun çalışıyorum hem gündüz hemde gece mesaileriii??? yorgun düştüm yahhh?? işler tek kişiyle de yürüyor diye itinayla birime hemşire göndermiyorlar.. Halbuki işler nasıl dönüyor bilen yok?

hafta başında halsizlikten yakınırken bi öğrendim ki beraber çalıştığım hekim covid pozitif çıkmış ?? nasıl tutuştum bilemezsiniz? Gidip sürüntü örneği verdim çubuğu burnumdan beynime kadar ittiklerinden gözlerimden yaş geldi? akşam sonuç çıkınca gördüm kiii negatifmişim??? aslinda pozitif çıksam fena olmazdı 3-5 gün izin kullanırdım??? O haldeyim düşünün??‍♀️

burdan işin var, rahatsın diyenlere sesleniyorum ? gelin bir hafta yerime geçin.. zaten hafta dolmadan topuklar vura vura kaçma ihtimaliniz çok yüksek?? 

artık çoktaaannn geldi iade zamanım bence?

öyle işte... 

Elimden geldiğince buralarda olmaya çalışıyorum. Takip ediyorum sizleri çok soramasamda? 

Kendinize iyi bakın?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Ophelia, 10 dakika önce yazdı:

merhaba mahalleliii ??? herkese kucak dolusu sevgi yumakları gönderiyorum gazianteptennn ???

her zaman yoğunluktan şikayet ediyordum şuan yoğun üstü yoğun çalışıyorum hem gündüz hemde gece mesaileriii??? yorgun düştüm yahhh?? işler tek kişiyle de yürüyor diye itinayla birime hemşire göndermiyorlar.. Halbuki işler nasıl dönüyor bilen yok?

hafta başında halsizlikten yakınırken bi öğrendim ki beraber çalıştığım hekim covid pozitif çıkmış ?? nasıl tutuştum bilemezsiniz? Gidip sürüntü örneği verdim çubuğu burnumdan beynime kadar ittiklerinden gözlerimden yaş geldi? akşam sonuç çıkınca gördüm kiii negatifmişim??? aslinda pozitif çıksam fena olmazdı 3-5 gün izin kullanırdım??? O haldeyim düşünün??‍♀️

burdan işin var, rahatsın diyenlere sesleniyorum ? gelin bir hafta yerime geçin.. zaten hafta dolmadan topuklar vura vura kaçma ihtimaliniz çok yüksek?? 

artık çoktaaannn geldi iade zamanım bence?

öyle işte... 

Elimden geldiğince buralarda olmaya çalışıyorum. Takip ediyorum sizleri çok soramasamda? 

Kendinize iyi bakın?

Korona testim pozitif çıksa da 3-5 gün izin yapsam nasıl bir temennidir???

Kolay gelsin.??

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ömer Avcu, 16 dakika önce yazdı:

Kolay gelsin.??

Allah muhafaza, şakası bile kötü...

önce sağlık...

Saygılarımla,

• Beğeni 3
  • Onaylama 1

İyi olmak kolaydır zor olan adil olmaktır...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Ömer Avcu, 38 dakika önce yazdı:

Kolay gelsin.??

içinde bulunduğum durumu siz düşünün??‍♀️

özellikli bi birimde olduğum için yerime kimse de geçemiyor. Test verdiğim gün, şüpheliyim yani, ameliyata girdim kat kat koruyucularla? oysa o gün istirahat vereceklerini sanmıştım? 

Dün aile hekimliğinden aradılar. Negatif çıksanız bile 14 gün izole olmanız lazim dediler. Dedim olmaz çalışıyorum. Rapor alamam. Karşımdaki hemşire özel sektörde çalıştığımı duyunca Allah yardımcın olsun kardeeşşş diyerek kapattı telefonu ? 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Ophelia hocam kolay gelsin. En ön saftasınız hastalığa karşı. Allah kolaylık versin. 

• Beğeni 3

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Ophelia Rabbime emanetsiniz siz ve tüm değerli sağlık çalışanlarımız.??? 

• Beğeni 2

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...