İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

vergici672, 3 saat önce yazdı:

Hocam haklısınız. Değmez çok adama. Aha şu videodaki gibi tokatlayın geçin 

Bırakın parçalayacam onu kısmı harika ?

Ama benim favorim şu: Ne, ne dedin sen, ne dedin sen çaaaaaattt ?

• Beğeni 2
  • Kahkaha 3

677 KHK - MEB - Banka - 2018 Beraat - 2020 Şubat Kurum Görüşü alınmış...Torpilim, referansım yok. Cemaat, tarikat, örgüt, siyasi parti ilgim, alakam, sempatim, irtibatım, iltisakım, dirsek temasım yok, olmadı, olamaz, olmayacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Umutlu, 13.08.2020 - 19:38 yazdı:

Gündem dışı mahallesinin değerli sakinleri Elazığ'dan hepinize selam ve sevgiler??.Nihayet anneciğime ve anayurduma kavuştum çok şükür?????????

Merhaba Umurlu hemşehrim, ne mutlu sana... Kokusu burnuma geldi memleketimin. Selam eder, dua bekleriz...?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Herkese hayırlı mutlu bir hafta olması dileğimle kendinize iyi bakın guzel mahallem saglıklı huzurlu bereketlı gunler naısp olsun 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
AYBÜKE, 14.08.2020 - 22:57 yazdı:

Bırakın parçalayacam onu kısmı harika ?

Ama benim favorim şu: Ne, ne dedin sen, ne dedin sen çaaaaaattt ?

Sevda Demirel vs Hande Ataizi ???

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

686 - MEB - KESK - inceleme devam... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
doganadalet, 16 dakika önce yazdı:

Herkese hayırlı mutlu bir hafta olması dileğimle kendinize iyi bakın guzel mahallem saglıklı huzurlu bereketlı gunler naısp olsun 

Rabbim dualarımızı kabul eylesin,ailemiz adına çok ama çok zamanlar yaşıyoruz.İhracımdan beri bu kadar bunaldığımızı hatırlamıyorum..???Buyuk oğlum stresten mide rahatsızlığı geçiriyor,ufaklığımın vücunda alerji tarzı sivilceler çıktı.Eşim depresan kullanıyor,ben duaya sarıldım. 

Bize dua edebilir misiniz? 

Biliyorum en dar zamanlarda Rabbim kulunun imdadına yetişir. 

Bugünümüze binlerce şükür... 

• Beğeni 3
  • Üzülme 5

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 31 dakika önce yazdı:

Rabbim dualarımızı kabul eylesin,ailemiz adına çok ama çok zamanlar yaşıyoruz.İhracımdan beri bu kadar bunaldığımızı hatırlamıyorum..???Buyuk oğlum stresten mide rahatsızlığı geçiriyor,ufaklığımın vücunda alerji tarzı sivilceler çıktı.Eşim depresan kullanıyor,ben duaya sarıldım. 

Allah yardımcınız olsun hocam. Bu günler geçer tabii ama sağlıkta kalıcı etkiler bırakmaması lazım. Çocuklarınıza özellikle dikkat edin. Ömürleri boyunca birlikte yaşamak zorunda kalacakları hastalıklara maruz kalmasınlar. 

• Beğeni 5
  • Üzülme 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 3 saat önce yazdı:

Sevgili, Değerli, Sayın Öğretmenim,

Bazı paylaşımlarınızda ki detaylar itibariyle kabaca yaptığım bir hesapla 38 yaş veya üzerinde olduğunuzu tahmin ediyorum. En baştan buyana mesajlarınızı her okumamda aklımdan "İnsanların mutsuzluklarını, umutsuzluklarını, üzüntülerini, kederlerini sanki emiyor. Umarım bunlara göğüs gerecek kadar yaşam ortamı iyidir ve kendisi bedenen, ruhen ve psikolojik olarak güçlüdür, umarım polyanna değildir umarım kibritçi kız değildir." şeklinde hep içimden geçti. İçimde tuttuğum bu düşüncenin tezahürü mahiyetindeki ki özellikle son zamanlardaki bazı paylaşımlarınız beni ziyadesiyle üzdü.

Yaratıcımdan dilerim ki; Siz, eşiniz ve evlatlarınızın sağlığı yerinde olsun. Siz, eşiniz ve evlatlarınızın birlik ve beraberliğini başta sağlık olmak üzere hiç kimsenin ve hiç bir şeyin bozmasına müsaade etmesin. Sizi ve ailenizi kimseye muhtaç bırakmasın. Çatınızın altını ve yüreğinizi; umutsuzluktan, mutsuzluktan, huzursuzluktan, gamdan, kederden, sıkıntıdan korusun, esirgesin. En kısa zamanda sizi ve dolayısıyla ailenizi sevindirecek, mutlu edecek, hepiniz hakkında hayırlara vesile olacak haberler alasınız. İsyan etmeyen diliniz ve yüreğinizin ödülünü insan oğlunun kullandığı zaman birimiyle en kısa sürede alasınız. Sizi ve ailenizi önce kendisinden sonra yarattıklarından korusun esirgesin, sizlere zırh olsun. Duymak istediğiniz haberleri, siz ve aileniz hakkında hayırlıysa duymak istediğiniz zamanda almanızı sağlasın.

Umarım yerine ulaşır.

• Beğeni 4
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 4

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@Teacher hocam Rabbım tez zamanda dertlerinize derman versin hastalarımıza sifa olsun dua edelim hepimiz bir bırmıze  hepimiz cesıtlı sekıllerde zorluklardan gecıyoruz Rabbım herkese hayırlı kapılar acsın tez zaman da hayatlarına ferahlık versin dertlrıne  derman olsun ınslah. Herkese hayırlı huzurlu saglıklo aksamlar dilerim 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Teacher ım vakit iyice daraldı şafak yakındır inşaallah..koyu karanlık ilk aydınlığa en yakın zaman seher yelleri essin ılık ılık gönlünüze inşirah versin.

Geçecek elbet elem biter lezzeti kalır..

Dualarımdasiniz derdi veren Rabbim dermanını vermiştir.  Zamanı gelince bir çırpıda bitecek karanlık.. güneş doğacak evlerimize.. inşaallah..

• Beğeni 5
  • Teşekkür 1

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sevgili @Teacher hocam Allah  sizi ve   tüm ailenizi bütün sıkıntılarınızdan selamete çıkarsın inşaallah selam ve dua ile Allah yâr ve yardımcınız olsun???????

• Beğeni 3

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...