İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Türk Silahlı Kuvvetleri Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Konuk

TSK İnceleme hala İnceleme hala İnceleme devam iftira attıklarını ispatladığım halde İnceleme devam vebali çok çok ettiklerini bulsunlar TSK'dan biri çıkıp da gördükleri halde demiyor biz bu askerlere haksızlık yaptık. Çok çok vebal aldılar. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

vebal umurlarında değil ki. Hem yerimize çoktan birini aldılar. Şimdi bizi alsalar ekstra maliyet. Günü kurtarıyorlar... Ne kadar uzatırlarsa iademizi, kendilerince o kadar yırtarlar

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Joeu, 16.04.2020 - 11:29 yazdı:

Nufusla sözlü olarak devamlı iletişim halindeyim ayrıca kanuni hak.farkindayim.hatta  dediklerinizi yüzyüze görüşmemde 30 iş günü  içinde bana gerekçeli cvp vermediniz  , ikincisi 60 iş günü oldu dava açma hk. var görevi ihmal edenler hakkında savcılığa sikayette edebilirim dediğimde bana il  EGM deki komisyona gönderdiği yazilarin sayi ve tarihini verdi. Memur ; olumsuz dahi olsa cvp göndermek zorunda EGM demisti. komisyon bazen her ayin başında ve sonunda topluca gönderiyor bazen ufak ufak her cuma gelebiliyor kararlar dedi. Benlik bir durum söz konusu değil diyor. Normalde  genelge de 15 günde cvp vermeli diyor komisyon ama ülkede çoğu insan için aynı işleyiş söz konusu. Kurumlar ehli keyf çalışıyor maalesef. Obdusman veya idari mah.haklarim söz konusu evet .ayrıca devletin her kurumda şuan acil olmadığı surece işlerin tamamı sallanıyor salgindan ötürü diye duyuyorum

Pasaport başvurusu cevabınıza yanıt alamadıysanız cimere şikayet başvurusu yapın hızlı cevap alınıyor eşimin kararı bir ay önce çıkmış ilçe nüfus evrakı yanlış adrese yollamış tc nodan bilgilendirme yapılamıyor diye oyaladı durdu. Şikayet ettiğinizde cevabınızı öğrenirsiniz. 

Yurtdışı yasağı kalkmasına rağmen e devlette hala ilçe nufusa başvurun yazıyor. Benim anladığım kasti bir uygulama var bizlere.  

689 KHK 2.derece akraba kriterli 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
wildPuppy, 19 dakika önce yazdı:

vebal umurlarında değil ki. Hem yerimize çoktan birini aldılar. Şimdi bizi alsalar ekstra maliyet. Günü kurtarıyorlar... Ne kadar uzatırlarsa iademizi, kendilerince o kadar yırtarlar

İyi insanlar kaybetmez, kaybedilir. Ölene kadar askerim, ettiklerini bulsunlar. Doğru diyorsun tavşan bunlar Müslüman değil. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
wildPuppy, 18.04.2020 - 03:15 yazdı:

İnşallah iade de oluruz cümleten. 

amin inş. ?

Konuk ne zaman, 10 saat önce yazdı:

Ölene kadar askerim

sayın @Konuk ne zaman siz bunu yazınca, bir kitap sosyal ağında eşim için  yaptığım paylaşımı sizlerle de paylaşmak istedim..

https://hizliresim.com/Th66sc

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
portakal çiçeği, 11 dakika önce yazdı:

bir kitap sosyal ağında eşim için  yaptığım paylaşımı sizlerle de paylaşmak istedim..

Th66sc.jpg

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

TSK personeliyim 2 nisanda kurumum tarafindan gecici gorevden uzaklastırıldım sebep sadece 2013 yılında ünuverste yıllarnda ders çalısmak icin aynı sınıfta olduğum kişilerle o evlerde ünüverste derslerime calısmak sadece sınav dönemde hic bir adli sürecim yok sadece o yılda beni görmüs karaktersiz birinin ifadesi var  oda ihrac olmus aynı kurumdaydık sonuc nolur cok zor bi sürec hele meslegine deli gibi aşık birinin çok zor geciyor günler.Allah sucsuz olan herkezin yardımcısı olsun.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
quart9155, 3 saat önce yazdı:

TSK personeliyim 2 nisanda kurumum tarafindan gecici gorevden uzaklastırıldım sebep sadece 2013 yılında ünuverste yıllarnda ders çalısmak icin aynı sınıfta olduğum kişilerle o evlerde ünüverste derslerime calısmak sadece sınav dönemde hic bir adli sürecim yok sadece o yılda beni görmüs karaktersiz birinin ifadesi var  oda ihrac olmus aynı kurumdaydık sonuc nolur cok zor bi sürec hele meslegine deli gibi aşık birinin çok zor geciyor günler.Allah sucsuz olan herkezin yardımcısı olsun.

Valla söz konusu TSK oldu mu herşey olur dost. Ben 4 yıldır ihracim komisyondan ret aldım mahkemeye başvurdum kurum savunma göndermiş 16 sayfa sadece adım soyadım doğru geriye kalan herşey bana ait değil feto terör örgütünden bahsetmisler sen yine maaş alıyor iyi tarafından bak umarım dönersin en kısa zamanda...

Kriter yok ama ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Askerdik, 1 saat önce yazdı:

Valla söz konusu TSK oldu mu herşey olur dost. Ben 4 yıldır ihracim komisyondan ret aldım mahkemeye başvurdum kurum savunma göndermiş 16 sayfa sadece adım soyadım doğru geriye kalan herşey bana ait değil feto terör örgütünden bahsetmisler sen yine maaş alıyor iyi tarafından bak umarım dönersin en kısa zamanda...

İnsallah maaştan öte üstümüze isnat edilen bu idaa bu meslekle özdeşlesmis biri olarak zoruma gidiyor karaktersiz birinin iftiracı olması az ceza almak icin ismimi vermesinden öte kurumumun hakkımda arastırma yapması safahatimi bildiği halde  alnımız acık hesabini veremiyecegim hicbirseyimiz yok 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk, 19.04.2020 - 20:32 yazdı:

İnsallah maaştan öte üstümüze isnat edilen bu idaa bu meslekle özdeşlesmis biri olarak zoruma gidiyor karaktersiz birinin iftiracı olması az ceza almak icin ismimi vermesinden öte kurumumun hakkımda arastırma yapması safahatimi bildiği halde  alnımız acık hesabini veremiyecegim hicbirseyimiz yok 

Valla hocam haline şükret 2005 yılına ait tanık iftira sonucu ağır cezada yargılanma, 701 KHK ihraç, iki ay önce beraat. İddianame kabul edildi. Direk açığa alınma bir ay sonra son KHK ihraç. 

701-İncelemeye Devam-Tanık

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...