İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

Konuk

Arkadaşlar tebliğ tebellüğ kağıdı imzaladınız mi, bama öyle birşey imzatlamadılar ama okul tercihi için verdiğim dilekçem var kayıt  numarası vs..ve bu dilekçemi dys üzerinden görebiliyorum. Takip numaram var. Prosedürde bir sıkıntı var mi sizce benim işte. Atama kararım valilikte ve onay bekliyorum.çarşamna günü dilekçemi verdim.bilgi verirseniz sevinirim.birde ohal kabul kararının nüshasını falan verdiler mi internet harici bana kabul kararımın örneğini veren olmadı. Öğretmen arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim 

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
khkbilgiedinme, 31 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar tebliğ tebellüğ kağıdı imzaladınız mi, bama öyle birşey imzatlamadılar ama okul tercihi için verdiğim dilekçem var kayıt  numarası vs..ve bu dilekçemi dys üzerinden görebiliyorum. Takip numaram var. Prosedürde bir sıkıntı var mi sizce benim işte. Atama kararım valilikte ve onay bekliyorum.çarşamna günü dilekçemi verdim.bilgi verirseniz sevinirim.birde ohal kabul kararının nüshasını falan verdiler mi internet harici bana kabul kararımın örneğini veren olmadı. Öğretmen arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim 

Ben de 14 Kasimda iade oldum 21inde il meme atandım 28inde bana hiç sorulmadan yeni okuluma atandım. Tebliğ tebellug kağıdı bana da imzalatmadilar. Kabul kağıdının bir örneği ya da orijinali verilmedi hocam bende böyle ama farkediyor iller arası 

672 MEB - Kasım 2017 takipsizlik - 21 ay istifa edilmis sendika üyeliği - Cihan Medya - 14 Kasım Kabul Kararı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
taktak, 1 saat önce yazdı:

Ben de 14 Kasimda iade oldum 21inde il meme atandım 28inde bana hiç sorulmadan yeni okuluma atandım. Tebliğ tebellug kağıdı bana da imzalatmadilar. Kabul kağıdının bir örneği ya da orijinali verilmedi hocam bende böyle ama farkediyor iller arası 

İl neresi hocam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
khkbilgiedinme, 43 dakika önce yazdı:

İl neresi hocam 

Konya

672 MEB - Kasım 2017 takipsizlik - 21 ay istifa edilmis sendika üyeliği - Cihan Medya - 14 Kasım Kabul Kararı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Sgk geçmişe dönük ödemeler yapılıyor, sigortadan sayılıyor degilmi. 

Sgk kayıtlarını kontrol ettiğimde  ihraç tarihim var  ondan sonra  yeni olarak 2019 kasım ayına ait 30 günlük bir ödeme yapılmış. Geçmişe dönük bir işlem daha yapılmamış. Bu geçmişe dönük sigorta kayıtlarının işlenmesi için bir girişimde bulunuyormuyuz. yoksa  Kurumlar kendi arasında mı hallediyor.   

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Gökkuşağı, 23 saat önce yazdı:

22 Ekim iadelernden İstanbul'da olanlar geriye dönük maaslarini aldılar mi acaba?

07.10 da iş başı yaptım kurum mali işlere o  tarihte ödeme yapılması hususunda yazı yazmasına rağmen yaprak dahi kıpırdamadı ödemeyecekler mi çokta tın ?

gelsin aylık %9 faiz ?

nede olsa açılacak davalar var buda istenilecek ayrı bir kalem olur ?

677 KHK incelemeye devam ediyor..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672'li ingilizceci, 30.11.2019 - 22:04 yazdı:

Merak ettigim bir nokta var, mesela ozelde calisilan donem icinde, mesela ayin 28'inde ise baslamisim, sigorta 2gunluk yatirilmis, o ay icin sigorta yapildi diye, o ayin maasi da mi kesilir? Nasil oluyor o? Sn @MSA bilginiz var mi?

MEB de kesinti olmuyor geriye dönük ödeniyor sigortalı çalıştığınız dönemler de dahil

Radobilic, 30.11.2019 - 15:12 yazdı:

@MagdurZaZa Ben kuruma verdim.

@Ümit Ben istedim yarım maaşı . Neye göre vermeyecekler hocam ? bir gelişme olursa yazarım

geri ödenen maaşlarla alakalı sıkıntı yok ödediğinize dair dekontu mutemete verdiyseniz ya da o eski okulunuzdan temin ettiyse ödeniyor maaşlarla birlikte

672 kahk kabul banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
bayram32, 3 saat önce yazdı:

MEB de kesinti olmuyor geriye dönük ödeniyor sigortalı çalıştığınız dönemler de dahil

Hocam emin miyiz? İlden ile fark eden bi durum yoktur insallah?

672 MEB. 2 aylik sendika+HTS. Ilk durusmada beraat(7/5/2019). 20 Kasim 2019 iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672'li ingilizceci, 51 dakika önce yazdı:

Hocam emin miyiz? İlden ile fark eden bi durum yoktur insallah?

ben başka bir bakanlığın merkez teşkilatındayım. benim sigortalı dönemlerim kesintiye uğratılmadan ödemelerim yapıldı. sgk kayıtlarım işlendi.

şimdi uygun bir zamanda çakışan 4a hizmetlerim için kendi adıma ödenen işçi payımı geri almaya dönük başvuru yapacağım.

• Beğeni 1
  • Teşekkür 2

1. 701 KHK - Kriterler: Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
SAHAF, 1 saat önce yazdı:

ben başka bir bakanlığın merkez teşkilatındayım. benim sigortalı dönemlerim kesintiye uğratılmadan ödemelerim yapıldı. sgk kayıtlarım işlendi.

şimdi uygun bir zamanda çakışan 4a hizmetlerim için kendi adıma ödenen işçi payımı geri almaya dönük başvuru yapacağım.

Bu cok iyi. İnsallah kesinti yapmazlar bende de. Yil bitmeden aralik gibi geriye donuk odemeleri yaparlar sanirim yaniliyor muyum? Mali yili kapatmak adina...

672 MEB. 2 aylik sendika+HTS. Ilk durusmada beraat(7/5/2019). 20 Kasim 2019 iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...