İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

Mehmet hocam paylaşımınız için çok teşekkürler. Sakıncası yoksa toplu maaş ne kadar almıştinız ve bu karardan sonra faizleri ne kadar yatırdılar bilgi verir misiniz. 

672 MEB 6 ay sendika adli işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Asgari geçim indirimi dava dilekçesi bana lazım...kendisinde dilekçe bulunan arkadaş mencelik@hotmail.com adresine gönderebilir mi?

672 meb sendika+Cihan medya İADE

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyonla iade olup sonradan tekrar  ihraç yada dava açılan oldumu.2 yıl önce komisyonla iade oldum.simdilerde birinin davasında tanık olmuştum.mesaj dan dolayı.hakim benim hakkımda da mahkeme tutanağına suç duyurusunda bulunulması yazmış.birsey ölürmu. Daha önce hiç adli süreç gecirmemistim

672 kabul 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkese hayırlı ramazanlar. Eşim komisyon kararıyla iade oldu.(672-MEB). İl Milli Eğitimden çağırıp önce il emrine ataması yapıldı. Ardından da ilçe milli eğitim de görevlendirildi. İlçe Milli Eğitim maaş hesaplamasını yaptırıp ihraç olmadan önceki okuluna dilekçeyle başvurmasını istedi. Biz de maaş hesaplamasını yaptırdık ama  sadece geriye dönük maaşlar, eğitim ödeneği. ve emekli keseneği şeklinde hesaplama yapılmış.

Bu aşamadan sonra nasıl bir yol izlemeliyiz. Okula sadece maaş ödemesi dilekçesi mi vermeliyiz yoksa ek ders nöbet görevi vs. gibi ödemeleri de dilekçeye eklemelimiyiz. Maaş ödendikten sonra mı diğer haklar için müracaat etmeliyiz?

672 M.E.B , istifa edilmiş sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaşlar,  fazla kesilen gelir vergisi için dava açan kimse var mı eğer varsa bana ulaşırsa çok sevinirim.  Acil bir durum.  Teşekkür ederim 

Adelet mülkün temelidir

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

EGM'de iptal davası veya komisyon ile mesleğe iade yapıldığında (daha doğrusu araştırma merkezine memur olarak) ihraç oldugumuz zamanlara ilişkin maaşı talep etmemiz gerekiyor mu, karar kesinleşince direkt ödüyorlar mı ? bir de eksik ve faizsiz olarak mı ödeniyor, yani yeniden ona da dava açmak gerekecek mi bilen vr mı ?

672-KYOK-Yok-Ankara

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Abcdef 2016 eylül - 2019 ekim arası yaklaşık 113 bin maaşlar yattı. agi hariç. agi ödenmedi, dava açtım kazandım, kurum ödeme yapacak yakında. maaş yasal faizi, hazırlık ödenekleri ve promosyon için 1. idare ödenmesine, ek des için ödenmemesine karar verdi. 6 mayıs 2021 tarihinde istinaf başvurusu yaptık. 2 ay sonra cevap gelir diye umuyorum. 

@Korki eski okulunuza tüm ödemeler için dilekçe yazınız. ek dersler ayrıntılı olacak şekilde hazırlayın. ayrıntılı destek için özelden yazınız

672, MEB, sendika ve ssk kaydı, incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba daha önce sorulmuş olabilir. 1 hafta önce karakolda kabul kararımı tebliğ ettiler. Bundan sonra beni mi arayacaklar başlama için yoksa ben bir yere başvurmalı mıyım?  Tebliğ sonrası 10 gün içinde başlama yapılması gerekiyor vs diyenler mevcut. 

686 iade komisyon

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

arkadaşlar merhaba 2016 kasım ayında ihraç 2021 nısan ayında ohal komisyonu tarafından iade edildim. Sağlık personeliyim geçen süreler için hizmet puanım verilmedi ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...