İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

Joeu, 39 dakika önce yazdı:

E devlet web sitesinde sorgulama.kismina protokol sorgulama derseniz NVI kurumdan yapilabilen kısım gelecek ordan bakabilirsiniz

Teşekkürlerr evet acılmıs gözüküyor sıkıntı yok?darısı herkesın başınaa ne diyeyim çekilen o kadar sıkıntı varki dile gelenleri ALLAH biliyor 

672 MEB takipsizlik incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 11 dakika önce yazdı:

+1

O kadar dün istatistikler paylaştım, adamlar hala seçimle de gitmez bunlar diyor. Bunlara kalsa İstanbul ve Ankara da seçimle gitmezdi. Bütün muhalefet ağız birliğiyle adli olarak aklananlara iade diyor, bunlara kalsa onlar da bu işleri devam ettirecek.

Görüyorum ve artırıyorum, bir senaryo da benden anasını satayım. 2080 yılına kadar aldığı %85 civarı oyla iktidarda kalan devletlümüzün vefatı ile (gönül ister Allah bütün sevenlerinin ömrünü alsın ona versin de, 3000leri görsün) onun ruhu ve saltanat damat paşaya geçecek. Onun oyları %70e kadar düşürmesini fırsat bilen soylu bir paşamız iktidarı ele alacak. O zamana kadar ırgatlık, amelelik ve marabalıktan başka bir iş yapmalarına müsade edilmeyen, bunca eğitimli ve adli olarak aklanmış khklının artık ülke için bir işe yaramasını isteyen paşımız, hepimizin de tıpkı adli olarak aklanamamış olanlara daha önce yapıldığı gibi sabun yapılmasına karar verecek. Ancak çok zayıflamış olduğumuz için bir süre iyice besleneceğiz ve hayatın tadını yaşayacağız. 2190 yılı civarında sabun olarak Türk halkının hizmetine sunulmamız suretiyle bu mağduriyetler giderilmiş olacak.

İnsan yaşayacağı seyleri alaya alınca demekki mutlu görünüyor. Bu da bir yaşam biçimi demekki. “Çıkınca bir fotograf çektirelim” demekten farkı yok sizin verdiğiniz umudun. Ama insanlar ölüyor, farkında değilsiniz..

679 adalet bak. Albatros 4

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Miralay, 14 dakika önce yazdı:

İnsan yaşayacağı seyleri alaya alınca demekki mutlu görünüyor. Bu da bir yaşam biçimi demekki. “Çıkınca bir fotograf çektirelim” demekten farkı yok sizin verdiğiniz umudun. Ama insanlar ölüyor, farkında değilsiniz..

Yaşadıklarımızı alaya alma değil, aşırı ve gerçeklikten uzak şeylere takılıyorum. Tıpkı duyum var panpalar bu ay içinde 90 bin iade varmış diyenlere daha önce takıldığım gibi. Objektiflikten uzak yorumları inatla yazanlar var bu forumda. Gerçekten yazdıklarına ve fikirlerine değer verdiğim insanlar da var, @MSA, @Aklima, @realist83, @672'li ingilizceci, @vergici672, @akademili... diye gider.

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Burada iki adet trol hesap var forum yöneticileri neyi bekliyor bilmiyorum bazı arkadaşlarımız da aşırı iyi niyetli galiba trollere   ciddi ciddi cevap veriyorlar..

26 nisan açık 701 KHK ihraç-ea kodlama dışında kriter yok-takipsizlik-inceleme hala devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 9 dakika önce yazdı:

Yaşadıklarımızı alaya alma değil, aşırı ve gerçeklikten uzak şeylere takılıyorum. Tıpkı duyum var panpalar bu ay içinde 90 bin iade varmış diyenlere daha önce takıldığım gibi. Objektiflikten uzak yorumları inatla yazanlar var bu forumda. Gerçekten yazdıklarına ve fikirlerine değer verdiğim insanlar da var, @MSA, @Aklima, @realist83, @672'li ingilizceci, @vergici672, @akademili... diye gider.

O 90 bin toplu iade var diyen panpalar da saldırıyodu bize  çok önceden beri. Ama hepsi yoklar şimdi. Neden mi tıpkı zeus gibi milleti sakinleştirme dizginleştirme görevleri verilmiş bu insanlara. Gerçekleri görmemek için at gözlüğüne gerek yok. Allah herkese uzun ömür versin. Ömrü yeten hakkını alır. Dikkat ettiniz mi vefat eden insanları direk iade ediyorlar, onlara bunu yapan sana bana ne yapmaz? 2 öngörüm var Allah kısmet ederse hep beraber göreceğiz;

1) seçim bu ülkede birseyi değiştirmez bir yolunu bulurlar?

2) o komısyondan bekleyen dosyalarda dahil iade sayısı 10.000-11.000 i geçmez. 

2017 de de aynısını söyledim 2019 dada aynısını söylüyorum 2020 de de söyleyeceğim. Şimdi linç serbest ? ama günü geldiğinde yüzünüz kızarmasın, çünkü söylenilen hakaretlere hakkımı helal etmem bilesiniz. 

ali akca, 11 dakika önce yazdı:

Burada iki adet trol hesap var forum yöneticileri neyi bekliyor bilmiyorum bazı arkadaşlarımız da aşırı iyi niyetli galiba trollere   ciddi ciddi cevap veriyorlar..

Bu kardeşimizin işide zor yazdıklarını begenmediği herkese trol diyor zor dava, Allah yardım etsin.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Miralay bey

Bir psikodilbilim doktoru olarak size morting ştraze diyorum:).. Her sert vuruşun arkasından yumuşak dokuları gıdıklayarak inceden gönül alıp umut hücrelerini öldürme yoluna aynen devam ediyorsun... İşin gücün yok mu gardaşım senin burada garibanları gömmeye çalışıyon sen? Ayıptır, günahtır yeter katlandı sana bu günahsız insanlar.. Sakın bunları kasıtlı yapmadığını söyleme insanlara... Nokta

Hasan 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Victim, 12 dakika önce yazdı:

Miralay bey

Bir psikodilbilim doktoru olarak size morting ştraze diyorum:).. Her sert vuruşun arkasından yumuşak dokuları gıdıklayarak inceden gönül alıp umut hücrelerini öldürme yoluna aynen devam ediyorsun... İşin gücün yok mu gardaşım senin burada garibanları gömmeye çalışıyon sen? Ayıptır, günahtır yeter katlandı sana bu günahsız insanlar.. Sakın bunları kasıtlı yapmadığını söyleme insanlara... Nokta

Ne yani insanların bunları çekmesinin müsebbibi benmıyim kardeş? Kendine güvenen adam zaten aklanır 10 yıl sonrada olsa döner. Bağlantısı olan düşünsün kardeş, sen keyfine bak. Burası forumsa herkes istediğini yazar. Düşüncelerin benim söylediğim sözlere yaptıgım yorumlara göre değişiyorsa söyleyecek birsey yoktur zaten.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 29 dakika önce yazdı:

Teveccüh etmişsiniz hocam. İyi günler dilerim.

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar bir fanusun içindeyiz süreç tabii ki zor ama enseyide karartmayalım. Bir sene önceyi düşünelim en basit birde şimdi hakkımızda yazılıp çizilenleri.50 +1 in geçerli olduğu bu sistemde yeni partilerinde kurulması ile beraber inancım o ki faha fazla gündeme geleceğiz belki de daha somut adımlar gelecek.Düzelecek arkadaşlar Allahın izniyle ümidimizi kaybetmeyelim..

672 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Miralay, 20 dakika önce yazdı:

Ne yani insanların bunları çekmesinin müsebbibi benmıyim kardeş? Kendine güvenen adam zaten aklanır 10 yıl sonrada olsa döner. Bağlantısı olan düşünsün kardeş, sen keyfine bak. Burası forumsa herkes istediğini yazar. Düşüncelerin benim söylediğim sözlere yaptıgım yorumlara göre değişiyorsa söyleyecek birsey yoktur zaten.

ahmet yilmaz, 28.11.2019 - 12:20 yazdı:

Acaba aym’nin gorustugu irtibat iltisak karari ne oldu ne zaman aciklanir? 

AYM santral numarasından arayıp, Kararlar bölümünü bağlatıp 14 Aralık'ta görüşülen bir Ohal Kanunları ile alakalı İrtibat iltisak konusu ile ilgili görüşme sonucu ne zaman açıklanacak diye sorabilirsiniz.

Ben bir gün sonra ayın 15 de sorduğumda görüşmenin yapıldığını bir kaç güne internet sitelerinde açıklayacaklarını söylemişlerdi  Sonuç hakkında telefonla hiç bir şekilde bilgi verilemeyecegini söylemişlerdi

677

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...