İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Tum sucsuzların ranazan bayrami kutlu olsun.677 KHK inceleme devam ediyor

• Beğeni 5

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Merve Merve, 2 saat önce yazdı:

kararı goreblr myz emsal gosterelim en azindan 

Karar eline geçmedi uyapta gördüler. Geldiğinde izin verirse paylaşırım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

cok iyi  olur 

Güncelleme • • Merve Merve
maliye vekili eş durumu adlı idari yok

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
newfalcon, 16 saat önce yazdı:

Arkadaşlar hayırlı bayramlar bir sorum olacak bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. İhraç olduğum şehirde komisyona başvuru yaptıktan sonra başka bir ile taşındım ve nüfus kaydımı da yeni taşındığım ile aldırdım ve bu ilde SSK’lı olarak çalışmaya başladım ancak komisyona adres değişikliği bildirmedim   Eşimde eş durumu tayiniyle yanıma geldi. Şimdi ben tekrar göreve döndüğüm zaman yeni yerleştiğim il emrine mi yoksa ihraç olduğum il emrine mi  verirler. Bazı kaynaklardan aldığım bilgi sistemin yeni adres üzerine atama yapacağı yönünde bu konuda bilgisi olanlar paylaşabilir mi ?

Kurumunuz MEB gözüküyor..

İade olursanız sorun kalmaz..

İstediğiniz İl e verirler..

MEB olarak bu konuda sorun çıkarmıyorlar...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 9 saat önce yazdı:

adalet bakanlığı için de aynı şey söz konusu mu bilginiz var mı bu konuda?

çok duyduk katip olup iade olan ve iade sonrası nerede çalışmak istediği sorulan... bu bir teamül şeklini aldı mı yoksa duruma göre değişen bir uygulama mı, nedir fikriniz?

695, Savunma Sanayii Başkanlığı, Uzm. Yrd. adli süreç yok, iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 9 saat önce yazdı:

Istediğin ile verilmiyor hocam bende çok şükür şubat da iade oldum biliyorum yani. En son görev yaptığınız il sınırları içerisinde atama yapılıyor. Hatta benim bulunduğum il direk millî eğitim müdürlüğüne verdi şu anda bir okulda görevlendirmeyim kadrom millî eğitim de. Ama başka şehirde olan iade olan arkadaşlarım var onlar kadrolari ile birlikte en son çalıştıkları il de boş kontenjanlara göre tercih yaptılar ve kadrolari ile tayin yapıldı. 

newfalcon, 25.05.2020 - 22:27 yazdı:

Arkadaşlar hayırlı bayramlar bir sorum olacak bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. İhraç olduğum şehirde komisyona başvuru yaptıktan sonra başka bir ile taşındım ve nüfus kaydımı da yeni taşındığım ile aldırdım ve bu ilde SSK’lı olarak çalışmaya başladım ancak komisyona adres değişikliği bildirmedim   Eşimde eş durumu tayiniyle yanıma geldi. Şimdi ben tekrar göreve döndüğüm zaman yeni yerleştiğim il emrine mi yoksa ihraç olduğum il emrine mi  verirler. Bazı kaynaklardan aldığım bilgi sistemin yeni adres üzerine atama yapacağı yönünde bu konuda bilgisi olanlar paylaşabilir mi ?

Hocam ben şubat da iade oldum çok şükür. En son görev yaptığım ile yapıldı atamam. Hatta tanıdığım 2 farklı şehirlerde olan arkadaşlarım var onlar da en son çalıştıkları il de boş kontenjanlara göre tercih yaptılar ve kadrolari ile tayin yapıldı. 

672 KHK SADECE SENDİKA 20 AY. İADE OLDUM ÇOK ŞÜKÜR...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Artık duyum getiren de kalmadı. Gerçek ya da değil en azından bir hareketlilik bir ses vardı. Yorumlar yapılırdı. Şimdi ne duyum ne duyum getiren var. 

yaşadığımız  her şey bir süründürme politikası. Gittiği yere kadar böyle götürecekler. Unutalım bıkalım vazgeçelim istiyorlar. Kendilerine dokunulmayalar çoktan unuttu zaten.

Zaten etkisiz elemanız, arada gaz verip bir umut kıvılcımı atıyorlar ve geri çekiliyorlar. Etki edeceğimizden değil, gündemi değiştirmek. Ama onun bile etkisi eskisi kadar uzun sürmüyor. 

• Beğeni 3

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Eylül, 35 dakika önce yazdı:

Artık duyum getiren de kalmadı. Gerçek ya da değil en azından bir hareketlilik bir ses vardı. Yorumlar yapılırdı. Şimdi ne duyum ne duyum getiren var. 

yaşadığımız  her şey bir süründürme politikası. Gittiği yere kadar böyle götürecekler. Unutalım bıkalım vazgeçelim istiyorlar. Kendilerine dokunulmayalar çoktan unuttu zaten.

Zaten etkisiz elemanız, arada gaz verip bir umut kıvılcımı atıyorlar ve geri çekiliyorlar. Etki edeceğimizden değil, gündemi değiştirmek. Ama onun bile etkisi eskisi kadar uzun sürmüyor. 

Merak etmeyin hocam az kaldı artık üstümüzden siyaset yapamaz hale geldiler insanlar bi şekilde alıştı dahası ufak ufak diğer partiler bi şeyleri dillendirmeye başladı olabildiğince kaçmaya çalışacaklar bu mevzulardan yeni gündem için uğraşacaklar bizim yakamızı bırakacaklar haliyle misal artık eş durumundan ihracı önlemeleri buna örnek adalet istedikleri için mi hayır sadece üstümüzden prim yapamayınca biraz biraz kendi halimize bırakılıyoruz bu iyi bi şey ama inşallah bizler için bi şeyler daha hızlı olur daha fazla mağdur olmayız 

• Beğeni 3

Khk’sız ama mağdur

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Magdurum672, 1 saat önce yazdı:

Istediğin ile verilmiyor hocam bende çok şükür şubat da iade oldum biliyorum yani. En son görev yaptığınız il sınırları içerisinde atama yapılıyor. Hatta benim bulunduğum il direk millî eğitim müdürlüğüne verdi şu anda bir okulda görevlendirmeyim kadrom millî eğitim de. Ama başka şehirde olan iade olan arkadaşlarım var onlar kadrolari ile birlikte en son çalıştıkları il de boş kontenjanlara göre tercih yaptılar ve kadrolari ile tayin yapıldı. 

Hocam ben şubat da iade oldum çok şükür. En son görev yaptığım ile yapıldı atamam. Hatta tanıdığım 2 farklı şehirlerde olan arkadaşlarım var onlar da en son çalıştıkları il de boş kontenjanlara göre tercih yaptılar ve kadrolari ile tayin yapıldı. 

burada bir düzeltme yapalım...

son çalıştığınız kadronuz atama yapılan yer..

devamında MEB kurum içi atama puanınıza uygun olan istediğiniz İl 'e atamanız yapılıyor...

MEB bu süreçlerde daha mantıklı ve yapıcı..

EGM ise karışık, net bir uygulama yok..

sadece EGM bünyesinde olup ihraç sonrası araştırma merkezinde başlayanlar için istediği İl olma durumu olabiliyor..

EGM bünyesinde ihraç sonrası başlama yapanlar yeniden tercih alınarak tercihler arasından rastgele bir İl'e atama yapılıyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Eskiden tatil günlerini beklerdim şimdi komisyon çalışsın diye mesai günlerini bekliyorum. Bir yerlerde boyumdan büyük laflar etmişim galiba ki cezasını çekiyorum.

• Beğeni 5
  • Onaylama 3

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...