İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk
Katibim02, 30 dakika önce yazdı:

Komisyonun 31/01/2020 tarihli faaliyet raporunda “31 Ocak 2020 itibariyle 10 bin 200 kabul, 91 bin 300 ise ret kararı olmak üzere 101 bin 500 dosya hakkında karar veren Komisyon, geriye kalan 24 bin 800 dosyayı ise bu yıl içerisinde sonuçlandırmayı hedefliyor.”  Yazıyor. Ama hala 14 bin dosya var, bu insanların benım dinimden olduklarına inanmıyorum.

Pandemiye kadar 3 bin temmuz ayına kadar 3bin Ekim ayına kadar 2bin muhtemelen aralık sonuna kadar 2bin geriye kalır 14bin 2021 de bu hızla 7-8 binle kapatırlar geriye kalanları 2022 sonuna kadar bitirirler 2023 e temiz girerler

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Yıl2016, 42 dakika önce yazdı:

tüm iade bekleyenler ile beraber banada nasip olması temennisiyle...?

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ömer Avcu, 2 saat önce yazdı:

Herkese iyi akşamlar,

Saat 5’te iade kararımı gördüm?

Hocam hayırlı olsun.Cok sevindim sizin adınıza ?

672 KHK - MEB - Temmuz 2018 takipsizlik- Sendika İstifa (Şubat 2016)-Kurum kanaati olumsuz- Komisyon Ret 28 Ekim 2021-25.İdare Mahkemesi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dün son görev yaptığım okulun müdürüne tekrar sordum.Hala daha arayan soran yokmuş ?

672 KHK - MEB - Temmuz 2018 takipsizlik- Sendika İstifa (Şubat 2016)-Kurum kanaati olumsuz- Komisyon Ret 28 Ekim 2021-25.İdare Mahkemesi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Katibim02, Bir saat önce yazdı:

Komisyonun 31/01/2020 tarihli faaliyet raporunda “31 Ocak 2020 itibariyle 10 bin 200 kabul, 91 bin 300 ise ret kararı olmak üzere 101 bin 500 dosya hakkında karar veren Komisyon, geriye kalan 24 bin 800 dosyayı ise bu yıl içerisinde sonuçlandırmayı hedefliyor.”  Yazıyor. Ama hala 14 bin dosya var, bu insanların benım dinimden olduklarına inanmıyorum.

Ne dini hocam. Din mi kaldi ulkede. Parayi ve makami alan mali goturuyor. Hem de oyle boyle degil. Ben bu din islerini birakali cok oldu zaten. insan olmak simdilik bana yetiyor. 

• Beğeni 5
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 1

YOK, 675 KHK, Superonline ADSL Magduru, KYOK. KABUL karari 07.05.2021 tarihinde alindi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Adliye ve iade güzelmiş 

701 khk adalet  bakanligi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkese iyi akşamlar,

Saat 5’te iade kararımı gördüm?

Hocam hayırlı olsun .Kurum görüşünüz en son ne zaman alındı bilginiz var mı

Komisyon devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyon neye göre ve hangi sıralamaya göre  karar veriyor ya da neden KHK sıralamasına göre karar vermiyor, tam bir muamma...gerçekten kendimi bazen çekilişe katılmış gibi hissediyorum ne zaman ne çıkacak acaba diyorum, Allah sonumuzu hayreylesin...dua ve sabretmeye devam...

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bio, 23 dakika önce yazdı:

Hocam hayırlı olsun .Kurum görüşünüz en son ne zaman alındı bilginiz var mı

En son benim bildiğim ekim’in ilk haftasıydı belki tekrardan son günlerde alınmış olabilir bilemiyorum.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

2011

Var, pek çok kez soruldu.

Hayırlı olsun kardeşim 675 6 hafta oldu kurum görüşü alinali hala bekliyorum. Sizi en son ne zaman sormuşlar

Bahtsız Bedevi 675

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
    • Yanıbaşlarında bu kadar insan o kadar acı çekerken bu nasıl oluyor çok merak ediyorum. Hepsinin akrabaları, komşuları, eski dostlarıyız aslında. Bence tek başına milletin bencilliği ile de açıklanacak bir durum değil bu. Bizi "dehumanize" ettiler akıllarında. İnsan olarak görmüyorlar. Hatta hayvan olarak bile görmüyorlar. O yüzden empati sıfır. Benzeri bir durumun bir zamanlar Amerika'da siyahların da başına geldiğini düşünüyorum. Psikoloji bilimi bu duruma mutlaka el atmalı ve gelecekte atar diye umuyorum.
    • Hiç kimsenin gündeminde yokuz. Hiç kimsenin bizleri düşündüğü yok. Koca ülke için bir 'hiç' ten ibaretiz😔Böyle şeyler yazıp paylaşan biri değilim.Biraz iç dökme gibi oldu kusura bakmayın lütfen. 
    • Adam derdini "bu parayı nasıl ödeyeceğiz" diye belirtmiş. Zamanında AİHM kararları için "parası neyse veririz" demişlerdi sanki kendi cebinden veriyormuşçasına. Zaten kararlarıda uygulamıyorlar. Tamamını okudumda hiç "yahu bu insanlar yıllardır mağdur, ne iyip ne içiyorlar, toplumda kendilerini ifade bile edemiyorlar, psikolojileri ne oldu" diye bir cümle geçmiyor. Sonunda da "al başına belayı" diye yazmış. Bizi bela olark gören bir zihniyet!
    • Süreç çok uzun sürdü/sürüyor ama bir gün herkes bu noktaya gelecek. 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...