İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk

forum kuralları içerisinde yazışma yapalım arkadaşlar...

uygunsuz yazılan her yazıyı  her an düzeltecek sorumlu birisi sitede olmayabilir...

hakaret içerikli paylaşımlardan uzak duralım...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komısyona talimat gittiği çok net. Birinci pandemi kısıtlamasında bile bu denli karar azalması görmedik. İhraçlara bakmak için yeni 3 tane idare mahkemesi  kuruldu acaba diyorum. Kötü düşünmek istemiyorum ama, Telefona cevap veren bayanın konuşma biçimini de göz önünde bulundurarak,bu şartlarda bu dosyaların bitmesinin imkanı yok. İçimizden yıl sonuna kadar 3-5 kişinin karar gelir. 2021 e kalınırsa tıpkı şu 6 aydır yattıkları gibi yatarlar 2021 in eylülünü ekimini bulur. Konusurken yalan söylediği o kadar net anlaşılıyor ki. Şunu anladım: bu insanların Allahtan da kuldanda çekindiği yok. Bunların kalpleri taşa kesmiş. Ayrıca Ben bunların ekonomi için komisyon kapatacaklarına zerre inanmıyorum. Ülkeyi komple batırdılar zaten,komısyondakiler de dahil pastadan herkes payını alıyor. keçeyi suya atmışlar çıkan yerini taşlıyorlar. Söz bitti. Bize sundukları adaletle muamele görsünler başka dileğim yok.

Güncelleme • • Berkan

672-sendika-KYOK 2018 Temmuz 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Talimat 100 bin dosya bittikten sonra mı gider 

110 bitti kalanları bir kaç yıl daha bekletin dediklerini aklınız alıyor mu

Ret vermek isteseler verirler zaten 

Bitirmek istemeyen komisyonun kendisi hatta unuttum

Pandemi ve kurumların cevap verme sorunu demişler 

Hatta duyumu getiren de dedi yer rahatlığı ve maaş için keyfî bekletiyorlar

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaslar belki kizabilirsiniz ama ben ne kadar sona kalınirsa iade ihtimalinin artacağıni dusunuyorum tabi red gslirse cok kotu olur mahkeme asamaai en az 5 yil surer ama yine de komisyon da brz daha beklemeye raziyim

672 MEB sendika 30 aya yakın  galiba

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Santos689, 2 saat önce yazdı:

Duyum var ne kadar doğru tartışılır

Adalet bakanlığı komisyona yazı yazdığı ve neden bitirilmediğini sorduğu söylendi

Ekonomik durumdan dolayı bazı kalemlerde kısıtlamaya gidileceği için komisyonu kapatma durumu varmış

Komisyon da pandemiyi bahane etmiş

Arkadaşın söylediğine göre komisyon üyeleri yerleri rahat ve ücretleri iyi olduğu için keyfî bekletme yoluna gitti

Komisyonu kapatmaya çalışıyorlar, komisyon yavaşlama yoluna gidiyor, gider icraya veririm ? İstanbul Bilişim olayına dönmese bari ? gidip komisyon da konkordato ilan etmesin de ?

"Quis custodiet ipsos custodes"

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugün dayanamayıp eski müdürümü aradım. Komisyon bilgi istedi mi ? Diye. Maalesef aramamışlar.?

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Edep, 9 dakika önce yazdı:

Bugün dayanamayıp eski müdürümü aradım. Komisyon bilgi istedi mi ? Diye. Maalesef aramamışlar.?

Benim için MEM müdürü aramalı 1 yıl oldu, hala faidesi yok ? çok düşünmeyin yani, arsalar da çok değiştirmiyor

"Quis custodiet ipsos custodes"

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Aklima hiç ışık yok bizde farkındayız dayicim :))

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Leviathan, 5 saat önce yazdı:

Konu Dışı:

Felaket tellalligi yapıyor gibi olucam ama marketci bir arkadaş ayçiçek yagina zam gelecek dedi. Evde azsa zam gelmeden almanızı tavsiye ederim (Duyumdur, dediğim çıkmazsa lütfen beni linç etmeyin, yoksa bir daha kimse forumda duyum paylasmaz:)

48 49 TL zaten daha ne kadar olacak..?

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...