İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Konuk
Nilen, 3 saat önce yazdı:

Allah biliyor ya ben sizin kararınıza hep kabul gözüyle bakmıştım. Rabbim herşeyin sabrını veriyor.caniniz sağolsun. Yanlış hatırlamıyorsam  ek bir mesleğiniz vardı onu yapıyordunuz.Buna da  şükür  belki teselli belki kendimizi kandırma  verdiğine de aldığına da razıyız  diyelim.

İnanir misiniz bir kisi disinda cevremdeki herkes iade olacagimi düşündü ve dile getirdi. Ben de öyle olacagini ummustum. Bir tek babam beklentiye girme üzülürsün dedi bana hep. Öyle dedigi zamanlarda icten ice kizdim ona. Meger tek dogruyu soyleyebilen o olmuş benim icin.

Öğrendiğim zaman babami arayip agladim.  Kızdı bana. Canimi sıktıgim icin.. Sonra yüzyüze konusunca farkettim ki benden çok üzülmüş. Kendimi unutup onu teselli ettim. Çünkü biz birbirimiz için varız. O varsa ben varım, ben varsam o var. Ailelerimiz iyi ki var. 

Evet ek bir mesleğim var. Suan çalışıyorum.. çok şükür..

Umalim da bundan sonrasi için  iyi olsun hersey bizlere.. Buradaki herkes icin en büyük dilegim budur..😇🌺

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ophelia, 07.03.2022 - 22:55 yazdı:

İnanir misiniz bir kisi disinda cevremdeki herkes iade olacagimi düşündü ve dile getirdi. Ben de öyle olacagini ummustum. Bir tek babam beklentiye girme üzülürsün dedi bana hep. Öyle dedigi zamanlarda icten ice kizdim ona. Meger tek dogruyu soyleyebilen o olmuş benim icin.

Öğrendiğim zaman babami arayip agladim.  Kızdı bana. Canimi sıktıgim icin.. Sonra yüzyüze konusunca farkettim ki benden çok üzülmüş. Kendimi unutup onu teselli ettim. Çünkü biz birbirimiz için varız. O varsa ben varım, ben varsam o var. Ailelerimiz iyi ki var. 

Umalim da bundan sonrasi için  iyi olsun hersey bizlere.. Buradaki herkes icin en büyük dilegim budur..😇🌺

Canııımm 😢

Noolur üzülme. İnan ki gelecek günler senin için daha güzel olacak. İnanki çok güzel olacak. Her geceden sonra mutlaka güneş doğmuştur....

Sabret guzum.

@Teacher hocam neredesiniz ne yapıyorsunuz nasılsınız.

Sizi çok merak ediyorum

• Beğeni 1

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ophelia, 07.03.2022 - 22:55 yazdı:

Sayın @Ophelia,

Affınıza sığınarak, haddimi aşmadan babanızla ilgili kısma parmak basmak isterim. Necip Fazıl Kısaküreğin olduğunu hatırladığım hatta kendisinin vefat ilanı olan bir gazetede ölümle ilgili yazılabilecek pek çok ifadeye rağmen yazılmış iki mısra;

"Ey genç adam, yolumu adım adım bilirsin!

Erken gel, beni evde bulamayabilirsin!"

O babayı, babanızı ihmal etmeyiniz. O babanın gölgesi yeter. Nefes aldığını bilmek yeter.

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
LA TAHZEN, 3 saat önce yazdı:

Canııımm 😢

Noolur üzülme. İnan ki gelecek günler senin için daha güzel olacak. İnanki çok güzel olacak. Her geceden sonra mutlaka güneş doğmuştur....

Sabret guzum.

@Teacher hocam neredesiniz ne yapıyorsunuz nasılsınız.

Sizi çok merak ediyorum

Ne tatlısınız sevgili @LA TAHZEN 🥰😇 inanin sizi hiç görmeden enerjinizle sevdim. Teşekkür ederim içten teselliniz için.. 

Bu arada bende @Teacher hocami merak ediyorum.. Solugunu özledik 😇 Umarim iyidir..

Aklima, 2 saat önce yazdı:

Sayın @Ophelia,

Affınıza sığınarak, haddimi aşmadan babanızla ilgili kısma parmak basmak isterim. Necip Fazıl Kısaküreğin olduğunu hatırladığım hatta kendisinin vefat ilanı olan bir gazetede ölümle ilgili yazılabilecek pek çok ifadeye rağmen yazılmış iki mısra;

"Ey genç adam, yolumu adım adım bilirsin!

Erken gel, beni evde bulamayabilirsin!"

O babayı, babanızı ihmal etmeyiniz. O babanın gölgesi yeter. Nefes aldığını bilmek yeter.

Sn  @Aklima  haddinizi aşmak ne demek.. Tabi ki fikir beyan edebilirsiniz 😌😌

Söylediklerinizde o kadar haklısınız ki.. Benim açımdan yaşadığım süreci atlatmamdaki en büyük desteğim oldu babam. Ben onu tamamen anlayacak seviyede olamasamda o beni hep en çok anlayan insan oldu. Ayni kaderi paylastigimiz için belki.. 

Hakikaten var olduğunu bilmek bile beni rahatlatiyor. 🌺

Ayrica ihmal etmek hiç mümkün degil 🙃 Farkli sehirlerdeyiz.. Araya biraz  zaman girince özledim, ne zaman geliyosun diye araniyorum 😄 İyi ki de araniyorum 😇 

İnsanin sirtini yaslayabildigi, dayandığı birinin olmasi cok güzel. Umarim sizin de etrafinizda öyle birisi vardir.. 😇

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sevgili @Wonder çok teşekkürler.rabbim bekleyen herkese nasip etsin. İnşallah 🤲 umutsuz olduğum bı vakitte aldım. Ama malesef eski görev yerime verdiler. Su zamana kadar tayin işleriyle ugrasiyorum. Ama malesef eş durumu ve bizde alt bölge var oda olumsuz sonuçlandı. Çocuklardan ayrın 1ay geçirdim.cok zordu. İzin aldım yanlarındayim şuan için. Bende durumlar böyle 😐

• Beğeni 1

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@hepsiyahhocam merhaba.

Nasıl gidiyor. Çocuklar nasıl. 

Allah isinizi rast getirsin

Sizede selâm getirdim rosdan. Yeni haberi olmuş iadenizden. Çok sevindi. Hayırlı olsun diyor.

Dostlar hepinize bolca selamı var Ros hocamın. 🤗

Güncelleme • • LA TAHZEN
  • Beğeni 1

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

AS, bizden de Rose Hanımefendiye selamlar saygılar..

İşi gücü rast gelsin...

• Beğeni 1

İyi olmak kolaydır zor olan adil olmaktır...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Selamlar dostlar. Nasılsınız.

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 10 saat önce yazdı:

Selamlar dostlar. Nasılsınız.

A.Selam @LA TAHZEN iyiyiz şükür siler nasılsınız iş hayatınız nasıl gidiyor

• Beğeni 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umutlu, 19.03.2022 - 08:19 yazdı:

A.Selam @LA TAHZEN iyiyiz şükür siler nasılsınız iş hayatınız nasıl gidiyor

Hamdolsun hocam. Allah bu günümüzü aratmasın.  İşler durgun . Malum kriz var.

Çocuklarla  yuvarlanıp gidiyoruz. 

Tüm Gündem dışı halkı geceniz hayra çıksın. Allah a emanet olun

🙋

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• Yeni Oluştur...