İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

LA TAHZEN, 08.11.2021 - 20:34 yazdı:

Teşekkür ederim guzum, Allah razı olsun ❤️

Kilo işi penye aldım. Bakıyorum ne çıkar, swet, tayt, eşofman, baksır artık Allah ne verdiyse dikiyorum. Bazıları satıldı, bazıları elimde. Hamdolsun Rabbim e. 

Çok güzel iki haber verdiniz ve bizleri mutlu ettiniz Sevgili @LA TAHZEN ...

Rabbim iki dünyanızı zengin etsin.

Hayırlı,uğurlu ve güzel ahlaklı evlatlarınizla nice mutlu günleriniz olsun.

Bugün okuldan kuzumu aldım,zil ne güzel çaldı öyle ?Okul,öğrenciler ne güzeldi....Çok özlemişim,Rabbim özlediklerimize hepimizi kavuştursun.

• Beğeni 4

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Çok sevindim sevgili @LA TAHZEN işiniz çok daha bereketli olur inşallah. Eşinizin emekliliğide hayırlı olsun. Hep mutlu olun bütün güzellikler sizinle olsun.

herkese selam ve sevgiler... ?

• Beğeni 4

672 ret 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cumanın Fevzi ve bereketi üzerimize olsun. 

• Beğeni 4

Yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar yüksek kesinti yapılan vergi dilimleri için ve agi ödemesi için ödeme sürelerine göre başvuru ve vergi mahkemesinde dava açma usulleri değişiyor. Toplu ödemeden itibaren 5 yıl içinde bu başvuruyu canlandıran yöntem de bulunuyor. İade olan kişilerde toplu ödemelerde kesilen vergiler ihraç süresine bağlı değişiklikler gösterse de eksik yatan nerdeyse ortalama 3-4 sene için 25-30 bini bulurken Agi de 10-15 bin arası oluyor.  Gerçekten maddi olarak hak kaybına uğrayan ve bunu bilmeyen iade olmuş çok khklı arkadaş var. Süreci sonuna kadar takip etmek gerekiyor..

• Teşekkür 2

Hukukçu~Stj. Avukat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba gündem dışı sakinleri?

Ćok sukur saat 19:50 sularında kabul kararimi gordum? hala soktayım nasıl bi haldeyim anlatamam. Hala inceleme devam gibi hissediyorum?

• Beğeni 7

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hepsiyah, 25 dakika önce yazdı:

Ćok sukur saat 19:50 sularında kabul kararimi gordum? hala soktayım nasıl bi haldeyim anlatamam. Hala inceleme devam gibi hissediyorum?

hayırlı olsun, darısı tüm mağdur ve mazlumlara...

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

İyi olmak kolaydır zor olan adil olmaktır...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hepsiyah, 38 dakika önce yazdı:

@hepsiyahHayırlı uğurlu olsun çok sevindim günün en güzel haberiydi ?

Darısı bütün masumların başına

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

Komisyon - RET

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkes asagi yukari aynı seyleri yasadi ve cekti malesef. rabbim bekleyen herkese ayni duyguları yasatsin mahkemesi devam edenlerede aynı sekilde?

• Beğeni 4

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hepsiyah, Bir saat önce yazdı:

Çok güzel bir haber? gözünüz aydın hocam yaşadığınız sikıntıları unutturacak güzel günler yaşatsın mevlam? Allah tüm mağdurlara yaşatsın bu sevinci inşallah 

• Beğeni 1
  • Kahkaha 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hepsiyah, 29.12.2021 - 21:37 yazdı:

Ay nasıl mutlu oldum bilseniz hocam. Gözünüz aydın. 

Çok şükür 

Darısı bekleyen diğer masumlara inşallah ?

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• Yeni Oluştur...