İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Bahçeme gittim

Allah öyle cömert ki

Aman Allahım ne güzel yeşil her taraf

Semiz otları ,sirkem ,pazı ,lahana derken

Rabbim e binlerce kez hamdolsun

Ben sadece tohum atıp biraz toprağı eşelemiştim. Fasulyeler, patatesler

İnşallah çiçekler meyveye döner

Ey toprak 

Sen nekadarda vefalısın

Sevgili ros teşekkür ederim

?

Güncelleme • • LA TAHZEN
  • Beğeni 4

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bende size ilahi yollayın dedim

İnşallah başarabilirim

Evet başardım

Şarkı türkü kültürüm pek yok ama 

İlahiler benim ruhumun gıdası

Güncelleme • • LA TAHZEN

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Selam, tavuklarımın hepinize selamı var:)

• Beğeni 9
  • Şaşırma 1

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Aleykümselam ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 29 dakika önce yazdı:

Oo hosgeldiniz teacherım? nasılsiniz

• Beğeni 3

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hepsiyah, 1 dakika önce yazdı:

Oo hosgeldiniz teacherım? nasılsiniz

Teşekkürler, selamlar, sevgiler ve dualar...Yeni bir tavuğumu daha dün kuluçkaya yatırdım.Bekliyorum, olayları akışına bıraktım:) 

Beni soranlar olmuş, beni onure ettiniz.İnşallah okulda da yokluğum belli oluyordur:(

• Beğeni 3

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 1 dakika önce yazdı:

Teşekkürler, selamlar, sevgiler ve dualar...Yeni bir tavuğumu daha dün kuluçkaya yatırdım.Bekliyorum, olayları akışına bıraktım:) 

Beni soranlar olmuş, beni onure ettiniz.İnşallah okulda da yokluğum belli oluyordur:(

Bazen bende onu düşünürüm biliyomusunuz hastaneden 3 4arkadas disinda ayni odada calistiklarimla bile gorusmuyorum acaba beni soruyolarmidir biliyorum seviyolardu beni ama o korku nasilsin demeye engel oldu bende yaparmiydim yapmazdim ama kimseyide elestiremiyorum insma golgesindne korkar oldu

• Beğeni 2

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
Konu Sahibi Gönderim • (düzenlendi)

Bugün Kazım Koyuncu nun vefat yıldönümü...

Allah rahmet eylesin...

Sesini çok beğenirim...

İşte gidiyorum, bir şey demeden,

Arkamı dönmeden, şikayet etmeden...

Hiçbir şey almadan, bir şey vermeden,

Yol ayrılmış, görmeden, gidiyorum...

Ne küslük var ne pişmanlık kalbimde,

Yürüyorum sanki senin yanında,

Sesin uzaklaşır her bir adımda,

Ayak izim kalmadan gidiyorum...

Gerdiğin tel kalbimde kırılmadı,

Gönülkuşu şarkıdan yorulmadı,

Bana kimse sen gibi sarılmadı,

Işığımız sönmeden gidiyorum...

Bu şarkıyı da ayrı bir seviyorum... ?

Güncelleme • • RosedewittbukateR

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, Bir saat önce yazdı:

Güzel insan hoş geldin

Gerçekten çok arzu etmiştim gelmenizi

Çok sevindim

Hoşgeldin yine yeniden

Hoş geldin  yoklugunuzu hissettik

?

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

İade olunca yazıp duvarıma asacağım bu sözleri:

Kimse yeni yara açamaz artık
Çok canım yandı acımaz artık
Bugün düşerse yarın kalkar
Bu kız kendine acımaz artık

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Hocam, kendinize haksızlık etmeyin. Devlet söz vermiş 657ye uyduğun sürece sorun yok demiş. Birçok kişi de buna güvenip kendini o memuriyet için hazırlamıştı ve o işe kendini adamıştı. Özellikle belli bir yaştan sonra gerçekten zordu bu işler. Birçok kişiye de yedikleri damga çok ağır geldi, yeni bir hayat kurmak için o psikolojik gücü kendilerinde bulamadılar. Bunun üstüne uğraştığımız davaları parçalanan aileleri ekleyin. Hayatta kalabilmeniz bile başarı aslında.
    • 8 sene geçti ve hiç bir şey değişmedi. Parkomatta  çalışdım, inşaatlarda çalıştım, tarla işlerinde çalıştım, bir buçuk sene kadar dershanede çalıştım (depremden sonra kapandı) fabrikada 3-5 ay çalıştım ödeme sorunu olunca  ayrıldım yine inşaattayım. 8 yılda bir kazmaya sap olamadım, ortalamaya baksan 8 yıl asgari ücret altında kazandım. Hep günü kurtarma uğraşıyla  geçti 8 sene. Bu 8  sene bana ne kadar beceriksiz işe yaramaz olduğumu gösterdi. Bazen düşünüyorum nasıl bir günahım varmışta bu duruma düştüm ve kurtulamıyorum ... Ülkenin hukuk olsun adalet olsun ekonomi olsun vesaire memnun değilizya, ben bunun bin katı kendimden memnun değilim ...
    • Yeminle şaka gibiyiz ya. Herkese açık bir forumda birbirine dilekçe dava danışan, fikir alış verişi yapan, sabır tavsiye eden, gündem hakkında analizler yapan "terörist" mi olur arkadaş? İçinde olmasak tam bir komedi değil mi şu durum aslında? 8 sene be.
    • Bir düşüncem de KHK mağdurlarıyla ilgili... Mağdurlar bu işin çözümünün peyder pey olacağını bir türlü anlayamadı... pazarlamada "foot at the door" diye bir tabir vardır, yani ayağınızı kapıya koyabilirseniz, satışı büyük ihtimalle halledersiniz... burada da o ayak, ufak da olsa, KHK'lı bir grubun toplu iade olmasıydı... mesela takipsizlik-beraat alanlar iade olabilseydi, orta-uzun vadede birçok KHK'lının iade olma yolu açılacaktı, çünkü o kapı açılmış olacaktı bir kere... ama bunun yerine ne zaman takipsizlik alanların iadesi gündeme gelse, diğer tüm KHK'lılar "bizde, bizde, bizde..." demeye başladı ve o kapıya ayak bu yüzden hiç konulamadı, çünkü kapı hiç açılamadı... Bu talepler nedeniyle, iade işi toplum nazarında en ağır kişinin iade olacağı şeklinde ve çok ağır mali külfete neden olacak şeklinde yorumlandı veya imajı o şekilde verildi (Abdurrahman Dilipak'ın idareyi KHK'lılarla ilgili mali külfetle korkutma twitini hatırlayın)... halbuki hep beraber en azından takipsizlik-beraat alanlar gibi toplum vicdanını da kanatan bir kesimin iade olmasını savunsaydık, orta-uzun vadede birçok KHK'lının iadesi toplum nazarında daha kabul edilebilir hale gelecekti...
    • dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
  • Yeni Oluştur...