İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Türk Silahlı Kuvvetleri Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Sayın @portakal çiçeği ve komisyon kararlarında kimse yokmu isimli derneğe her hangi bir isimde bağış yaptığı gerekçesi olanlar, aynı dönemlerde öncesinde ve sonrasında sms, kurban, fitre, banka eft' si gibi başlıklar altında kızılay, mehmetçik vakfı, lösev, yeşilay, denizfeneri vb gibi başka yerlere yaptığınız yardım veya bağış varsa bunları mutlaka tarih ve miktar olarak dilekçelerinizde belirtiniz ve "komisyon sadece aleyhimde kullanacağı işlemlere bakmış aleyhimde kullanabileceklerini hayatımın içinden cımbızla çekmişlerdir. Bahse konu derneğe yapılan .... şeklindeki bağışın öncesi ve sonrasında yaptığım ekteki işlemler incelendiğinde komisyonun söz konusu bir terör örgütüyle beni irtibatlı/iltisaklı göstermeye yeterli gördükleri işlemin  hayatın doğal akışı içerisinde yaptığım ekteki işlemlerden birisi olduğu komisyonun aleyhimde delilmiş gibi göstermek yönündeki kabulunün zorlamanında ötesinde bir itham ve iddia olduğu görülecektir." şeklinde bir ifade mutlaka yazınız.

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bağış konusunda; kendi komisyon dilekçemde özellikle LÖSEV ve Mehmetçik VAKFI yaptığım bağışlarımı dile getirmeme rağmen dikkate aldıklarını düşünmüyorum hatta dilekçemi okuduklarını bile düşünmüyorum ayrı mesele! ? Lehimize olabilecek gerekçeleri pek değerlendirmiyorlar sanki:::

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
phantom18, 3 saat önce yazdı:

Bağış konusunda; kendi komisyon dilekçemde özellikle LÖSEV ve Mehmetçik VAKFI yaptığım bağışlarımı dile getirmeme rağmen dikkate aldıklarını düşünmüyorum hatta dilekçemi okuduklarını bile düşünmüyorum ayrı mesele! ? Lehimize olabilecek gerekçeleri pek değerlendirmiyorlar sanki:::

Ailemizde 2 tane 15 temmuz gazisi var bunuda yazın demiştim. Yok o bizi ilgilendirmiyor demişlerdi:)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi geceler idare mahkemesi ve diğerleri için avukat varmı yada tutacak olanlar banada lazım şu anda inanın yardımcı olursanız sevinirim

Sadece idari  danıştay....vb

701khk ,

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sayın @Lâl f*tocu olmadığınız, alakanız irtibatınızın olmadığını kanıtlayabilecek binlerce somut şey gösterin anlatın kabul ettiremezsiniz. "Kurum değerlendirmesi" derler geçerler... Fakat! ağlak sümüklünün yanında eli önünde bağlı boynu bükük boy boy fotoğraflarınız olsa size  "kesinlikle bu f*tocu olamaz" derler!

Bu toplumun bunlara karşı sessizliğide... Ahir zamanda mı yaşıyoruz bilmiyorum! 

Daşbırk, 8 saat önce yazdı:

İyi geceler idare mahkemesi ve diğerleri için avukat varmı yada tutacak olanlar banada lazım şu anda inanın yardımcı olursanız sevinirim

Sadece idari  danıştay....vb

Genel forumda üye bir arkadaşımız iyi bir avukatdan bahsediyordu. Geçmiş sayfaları ararsanız bilgiye ve kişiye ulaşabilirsiniz. 

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Gerekçeli Karar ve Şahsilik İlkesi; Komisyon tarafından her bir dosya ayrı ele alınarak bireyselleştirilmiş ve gerekçeli karar verilmektedir. Başvurucunun eşi veya aile bireyleri hakkında FETÖ üyeliği, irtibatı, iltisakı bilgisi olmasına rağmen yapılan gerekli inceleme neticesinde başvurucunun kendisinde herhangi bir irtibat tespit edilmediğinde başvuru dosyası hakkında kabul kararı verildi. Bu bağlamda Komisyonun yaptığı inceleme sonucunda terör örgütüyle irtibatı nedeniyle ret kararı verilen eşinden bağımsız olarak 620 diğer eşin başvurusu kabul edildi. @Sibemol  @Derya Ceylan @Aklima

söylemlerindeki samimiyeti bize verdikleri kararda göreceğiz. Hepimiz bekletiliyoruz sonucu olumlu olur inşallah.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu ne zaman denildi lal

677 jandarma takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

E ozaman bir umut var demek bu çok sevindim bu habere tam da dibi gördüğüm anda

677 jandarma takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Passaport, 20 dakika önce yazdı:

E ozaman bir umut var demek bu çok sevindim bu habere tam da dibi gördüğüm anda

Ohal komisyonunun 2 yıllık çalışma-değerlendirme sonucu. Şahsımı ilgilendiren kısmı kesip paylaştım. Umutlanmalımıyız? Çıkan kararlarda göreceğiz.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...