İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Türk Silahlı Kuvvetleri Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Zaten amaç komple tasfiye değil mi? 15.07.2015 i görevde gören herkes gidecek gibi 

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Gayet insani resmi görüşmeler ve asılsız ihraç sonumu tahmin edemiyorum adalet hukuk sakat ne zaman? Ardaşık bir telefon görüşmesi masum zan altında bırakıldım adalet er geç en kısa zamanda düzelir ben de görürüm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sanığın .... Adliyesi'nde örgüt referansı ile zabit katipliğine başladığı, sanığın örgüt mensubu x sahsa adliye ile ilgili bilgi aktardığı, sanığın zabıt katipliği döneminde örgüt adına adliye imamı olarak görevlendirilen x sahsın sohbetlerine katıldığı, Gizli Tanık Albatros beyanlarından sanığın örgüt içerisindeki kodunun 4 olduğu, örgüte müzahir bank asya isimli bankada sanığın hesabının bulunduğu hususları birlikte değerlendirildiğindeörgütün organik ve hiyerarşik yapısına dahil ve üyesi olduğu anlaşılan sanığın 5237 Sayılı TCK.'nın 314/2 ,3713 Sayılı TMK.'nun 5/1, TCK.'nun 53/1, 58/9, 63,maddeleri gereğince CEZALANDIRILMASINA, karar verilmesi kamu adına talep ve mütalaa olunur.

geçende yazmıştım arkadaş tarafıma mesat attı kendisiyle görüştüm

dosyada işe girişite görgüye dayalı bilgi yok, ancak x şahsın etkisi vardır şeklinde beyan var,

albatros 4 var, vermiş olduğu cd de adı yokmuş, ancak şahsi kanaatine göre olduğu yönünde beyanı var, örgüte mentup kişilerin bilgi aktardığını ancak sanığın da aktardığını düşünüyorum, görgüye dayalı bilgim yok şeklinde beyanı var,

bir tanık bir kaç kez sohbetime geldi 2013 öncesi

bir tanık birkaç geldiğini biliyorum şeklinde beyanı var 2011

bir tanık bir defa görgüm 2011 veya 2012 şeklinde beyanı var,

yurt dışı isimsiz ihbar mektupları varmış 

istinafa nasıl bir savunma yazılacak örnek var mı böyle durumda olan

dosyasında aynı iddialarla ilgili bir çok kişinin beraat kararı varmıs

tutukluluk yok göz altı yokmuş, emsal bam yargitay karar sayin aklima

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
wildPuppy, 11 saat önce yazdı:

Zaten amaç komple tasfiye değil mi? 15.07.2015 i görevde gören herkes gidecek gibi 

Öyle görünüyor. Son eklenen raporla Khk ile işlem görmeyen bir çok tanıdığımın 2019 yılında işlem gördüğünü öğrendim. Halen zeus gibileri takip edip af çıkacağına inananların olması da ayrı bir ironi.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
wildPuppy, 16 saat önce yazdı:

Hatırlar mısınız bilemem ama bu darbe teşebbüsü sonrası hemen bir dedikodu dolaşmaya başladı bu günü gören herkes tasfiye edilecek! Daha ilk 10 gün içinde bu dolaşıma sokuldu.. Ve yaşadıklarımız gösteriyorki doğruluk payı varmış sanki!

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

1 ARDAŞIK arama denilen asılsız suçtan itham edilen varmı ne zaman. Msb de kuvvetlerden iade olan varmı? Ne zaman. Benim dosya herhalde kalan 28000 inci sırada. Adalet ne zaman. Fırtına ne zaman. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

701 KHK ile çıkarıldım 1 ardışık arama 1ay önce öğrendim kyok var. Komisyon incelemeye devam kkk ne zaman? Yorumlayabilirmisiniz? Komisyona ek dilekçe başvurma hakkımız varmıdır? Tez zamanda zan altında kalan tüm masumlar haklarımızı alırız. Ne zaman. Fırtına

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Fırtına ne zaman1 ardışıktan kyok nerede verdiler size? Ankesörde ilk defa kyok duydum ondan soruyorum. Aynı sebeple benim davam var! Mesela 1 ardışık 2012 yılı zerre fazlasıda yok. Ayrıca komisyonda ret verdi. TSK dan iade hamd olsun duymadık daha! 

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Fırtına ne zaman, 2 saat önce yazdı:

701 KHK ile çıkarıldım 1 ardışık arama 1ay önce öğrendim kyok var. Komisyon incelemeye devam kkk ne zaman? Yorumlayabilirmisiniz? Komisyona ek dilekçe başvurma hakkımız varmıdır? Tez zamanda zan altında kalan tüm masumlar haklarımızı alırız. Ne zaman. Fırtına

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Son görev yaptığım il e zapt olmuş Edirne csavcımız bu arada telefonla arayan konuştuğumuz vatandaş tanık neden aradığını anlatmış ağır cezadaki davası devam eden vatandaş berat forumu 3 senedir takip ederim bu ne zaman? Çözülür yorumlarmısınız. Sabır hariç lütfen yapmam gereken bir şey varmı bu forumda çok şey öğrendim ve başvurdum? Fırtına ne zaman? Tüm masumlara hürriyet ne zaman? Hakkımı ne zaman? Adalet hukuk ne zaman? 

Teşekkürler phantom18

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...