İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Türk Silahlı Kuvvetleri Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Hagb alanların hepsi etkin pişman mı?

701 khk- j.utgm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
  • Merhabalar özel bir şirkete başvuru yapacağım TSK dan istifa ettim demiştim ancak askerlik belgesi istiyorlar e devletten sorguda TSK ihraç yazıyor. İhraç yazmayan askerlik belgesi nereden çıkarabilirim daha önce çıkarmıştım ancak siteyi bulamıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

701 TSK işlem sürüyor komisyon incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Askerlik şubesinden belki muaf yazısı vs alınabilr. Deneyin derim

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Emfiray, 55 dakika önce yazdı:
  • Merhabalar özel bir şirkete başvuru yapacağım TSK dan istifa ettim demiştim ancak askerlik belgesi istiyorlar e devletten sorguda TSK ihraç yazıyor. İhraç yazmayan askerlik belgesi nereden çıkarabilirim daha önce çıkarmıştım ancak siteyi bulamıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Askerlik şubesi size yardımcı olacaktır ama muaf ile birlikte KHK ile ihraç yazabilir 

701 kriter yok KYOK aldı 2018 Dz.K.K.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@Samet Baysall ihraç olanları ilgilendirmiyor dağıtım gereği yayınlanmış bu yazı konuyu bilsekte masumlara faydası olmaz. Ne zaman? Da yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

İhraç listeleri hazırlayıp yine bir paket yapacak da olabilir diye mi bu sayfaya eklediniz bu işi anca MÜNAZARA çözer Forum kişi azaldıkça yazan azalmış ne zaman? Düzelir herkesin durumları farklı 2020 artık yeni bir sene Allah masumları korusun duadan başka yapacak bir zaman kalmamıştır benim için

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Galiba ne zaman? diye totem yaptınız.Hayırlı huzurlu adaletli bir yilimiz olsun insallah .Allah gönlümüze göre versin .

Güncelleme • • Aklima

689 KHK (Esim icin takip ediyorum.Inceleme Devam)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sorunuza ben cevap vermek istiyorum. 

"2020 yılında iadeniz olacak" 

Şimdi soruya cevap aldığınıza göre artık yeni sorulara geçebiliriz. 

Türkçeniz eminim güzeldir fakat bilmenizi isterim teorik ile pratik her zaman aynı olmaz. Yani doğru bildiğiniz türkçe yazıda aynı güzellikte olmayabilir ve bu karşınızda sizin yazınızı okuyarak niyetinizi anlamaya çalışan kişiler için zor olur.

Güncelleme • • Aklima
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 2

701 kriter yok KYOK aldı 2018 Dz.K.K.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydınlar, herkes iyidir umarım.

• Beğeni 5
  • Teşekkür 2

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...