İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Orhan Arslan, 16 dakika önce yazdı:

Bnm savcı s.akan dahile numarisni bildgm için ulasablyorm ama artk dahile numarsi vermiyolar ben eskiden bildgm için ulaşmam kolay oldu .orda görevli polis arkadaşım da var ona teyit ettrdm .

Devrem bilirkişi raporun telefon  incelemesi sonrası sonuçlanmışmıydı.

679 sgk ihracıyım.sd kod:AD.Adlı işlem takipsizlik.6 Şubat İADE

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

dünkü programda konda başkanı bekir ağırdır ; AKP 17 yıldır ilk defa %30 un altına düştü dedi ? neredeyse tüm seçimleri özelliklede son istanbul seçimlerini tam isabet bilen anket şirketidir.  bakalım bu panik neler yaptıracak. her türlü süpriz açılımlara açığız ? 

komisyon sonuç bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@wildPuppy  0212 375 75 75 nolu numarayı ara, 1 i seç sayılan kriterlerden, bi sonrakinde de 3 ü seç bağlanacak, açan kişiye açıklama yapma, istediğin savcının ismini söyle katibiyle görüşücektim de bağlar

Burak

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Adm34, 5 dakika önce yazdı:

Devrem bilirkişi raporun telefon  incelemesi sonrası sonuçlanmışmıydı.

Evet 2 ay olmuştu dijitalleri alalı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Orhan Arslan, Bir saat önce yazdı:

686 KHK EGM. istabul çağlayan adliyesinde ki dosyam kapanmış takipsizlik belgem postalanmis . çağlayan da dosyasi olan katibi arayarak sorgulatabilir çoğu dosya karara bağlanmış.

Hayırlı olsun kardeşim muhtemelen fişlemedir 

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
adanali46, 11 saat önce yazdı:

forumun yeni uyeleri arasinda saga sola satasmayi meslek haline getirmis olan kisiler var. ozgur bey yeni uyelere dikkat edelim. provoke amacli uye olan birileri olmasinlar. kimse 15 gun once uye oldugu forumda sayginlik kazanmis mudavimlere laf atmaya calismasin. forum boyle kardesim begenmiyorsan girip okumazsin olur biter. gidin ofkenizi nefretinizi ve umutsuzlugunuzu baska sitelerde kusun. 

Adam sırf bir tespiti ortaya koyduğum için forumdan kovacak kadar pervasız. Fikrin varsa fikrini beyan et, kovmak hakkın da haddin de değil edepli ol dediğim için (evet sırf bunun için)  iletim silindi. Demokrasi demokrasi! diye çırpınırken bir bakalım biz demokrasinin neresindeyiz?  

Forum benim için buraya kadar. Size forumda verimli çalışmalar diliyorum. 

Haftasonu ben de Ankarada olacağım. Sosyal medyada ve tüm legal platformlarda elimizden geldiğince, vaktimiz oldukça mücadele edersek sesimiz duyulur. Puslu havaya rağmen haklarımızı kazanacağımızdan zerre kadar kuşkum yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Burak, 48 dakika önce yazdı:

@wildPuppy  0212 375 75 75 nolu numarayı ara, 1 i seç sayılan kriterlerden, bi sonrakinde de 3 ü seç bağlanacak, açan kişiye açıklama yapma, istediğin savcının ismini söyle katibiyle görüşücektim de bağlar

Vay be kritere göre savcı bellemişler arkadaş daha neler görecek bu gözler. Yok sendika savcısı yok banka savcısı... falan.

Sendika ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Arkadaşlar gidin iş bulun, işsizlik bunlara sebep oluyor. Beklemeyin burada, iade olana kadar çalışın, dil öğrenin, gidin dua edin ama yazmayın. Lütfen! Zaten gerginiz. Arada giriyorum, ondada size denk geliyorum.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

selamlar herkese, yeniyim ben. Bir sorum olacaktı, benim adli devam ediyor, hakim bankasyadan bilirkişi raporu istedi. Ne kadar sürede mahkemeye gönderilir, bilginiz var mı?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...