İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Mağdur khk692, 3 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar ben ikinci silah olarak kendime glock marka silah almıştım cimer üzerinden silahımın bedelinin ödenmesini istemiştim . Bana ancak zati demirbaş yani beylik tabancamın valilik oluru ile bedelinin ödeneceğini söylediler. Yani para ile aldığım ikinci silahı vermiyorlar kamu malına geçmiş bununla ilgili bilgisi olan var mı yada ikinci silahın parasını alabilen varmı

Devrem ben kendi silahımın bile parasını almadım nereye başvuracağımızı bilen var mı 

701-EGM işlem yok 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Gazi701, 2 saat önce yazdı:

Devrem ben kendi silahımın bile parasını almadım nereye başvuracağımızı bilen var mı 

kendi yani beylik silahınızın parasını almak için E.G.M. İkmal Bakım Daire Başkanlığına dilekçe yazıyorsunuz ve kendinize ait bir hesabın İBAN numarasını yazıyorsunuz. Silahınızın kriminal incelemesi bitince (muhtemelen bitmiştir) hesabınıza parayı yatırıyorlar.

EGM  701 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Gazi701, 13 saat önce yazdı:

Ben bir hafta önce cimer üzerinden EGM'ye dilekçe yazdım.Silahımın ücretinin ödenmesi için, iban no verdim. Silah senedini de ekledim. Bekliyorum.Gelişme olursa yazarım.

679 KHK- OHAL komisyonu RED- Sor.devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

695 sayılı khk ile ihraç edilen polis memuru burak altunok...

22 ekim 2019 tarihinde.. ihraç nedeni ile yapmak zorunda kaldığı askerlik görevi esnasında şehit olmuş.

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun...

önce terörist ilan et ardından vatan vazifesi sırasında  vefat edince şehitsin sen de..

Allah ailesine sabır versin...söyleyecek söz bile yok..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Tüm bekleyenlerin güzel haberler aldığı bir gün olsun ben ihraç polis eşiyim bu 3 yıllık sürecin takipçisiyim dün itibariyle eşinin kabul karar tebligatı elimize ulaştı 24 eylül karar verilmiş biz 8 ekimde sistemde gördük ve 22 ekimde tebliğ edildi bu süreçte arayan soran olmadı şimdi sizlere sorum biz simdi ne yapmalıyız kurumu emniyeti nereden bilgi alabiliriz yoksa bekleyelim onlar arar lar mi ?

Herkese güzel haberler alacağı bir gün diliyorum öncelikle bilgilendirme yapayım sorumu sorma dan önce bu surecin eşim adına takipçisi hep bendim bize kabul kararı dün tebliğ edildi karar 24 eylülde verilmiş biz 8 ekimde sistemde gördük 22 ekim elimize ulaştı şimdi bilgisi olan arkadaşlardan ricam biz ne yapmalıyız bizi arayacaklar mıdır yoksa biz arayalım mi emniyeti nasıl işler bundan sonra süreç ve is başı çok uzun sürer mi lütfen cevap verir misiniz? 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Selver, Bir saat önce yazdı:

Tüm bekleyenlerin güzel haberler aldığı bir gün olsun ben ihraç polis eşiyim bu 3 yıllık sürecin takipçisiyim dün itibariyle eşinin kabul karar tebligatı elimize ulaştı 24 eylül karar verilmiş biz 8 ekimde sistemde gördük ve 22 ekimde tebliğ edildi bu süreçte arayan soran olmadı şimdi sizlere sorum biz simdi ne yapmalıyız kurumu emniyeti nereden bilgi alabiliriz yoksa bekleyelim onlar arar lar mi ?

Yanlış bilgilendirmeyelim ama atama gerçekleşmesi lazım EGM ye dosya gidecek araştırma merkezi diye bi zımbırtı çıkardılar oraya verebilirler.bi süre daha bekleyebilirsiniz.Hayırlı olsun 

701-EGM işlem yok 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Selver, 4 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun... Egm atamalar konusunda diğer kurumlar gibi hızlı değil mayıs ayından beri atama  bekleyenler bulunmakta toplamda 200-250 civarı egm personeli iadeyi olduğu halde atama bekletmektedir. Sebep olarak Araştırma Merkezine atama durumu kimi polis yapacak kimi araştırma merkezine atanacak belirsizliği var. ayrıca Araştırma merkezlerinin kurulumu yapısının ne olacağı da ayrı bir belirsizlik... uzun sözün kısası siz de bizim gibi bu günlerin tadını çıkarın bir gün bize ulaşırlar zaar..

677 KHK - Takipsizlik - İ.D. ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar, 25. idare mahkemesine 1. kurum savunması gelmiş. 11 sayfa. Uyap vatandaştan görüntüle veya indir yaptığımda sadece 1. sayfa görüntüleniyor. Diğer sayfaları göremiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

701 KHK .EGM.Adli idari yok veya bilinmiyor. Komisyon red. Gerekçe çocuğun dershanesi+garson fişlemesi(EA) idare mahkemesine başvuruldu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Geçmiş olsun meslektaşlarım hepimizin allah yardımcısı olsun silah ve parası önemli değil sağlık olsun sağlığımız yerinde çok şükür bu yeter bize gerisi teferruat. Ayrıca şehidimize allah rahmet eylesin e mekanını cennet eylesin allah hepimize şehitlik makamını nasip etsin.

Ayrıca arkadaşlar ne kadar ince bir çizgi yaşarsan Hain ölürsen Şehit.

Bizim ülkemizde hain olmak ve işinden olmak o kadar kolay ki işe alınca binbir zahmet aşama ihraç ederken bir kararname ile atıyorsun bunun adı hukuku katletmek demek ve malesef ülkemizde ne adalet ne mahkeme kararları ne de anayasa uygulanıyor hepsi yok sayılıyor ve zulüme devam ediyorlar biz mahkemeden aklanmış mağdurlara hepsini allaha havale ediyoruz ama hukuku mücadelemiz sonuna kadar devam edecek umutsuzluğa  yer yok Allahtan ümit kesilmez kuran da ayet öyle diyor

Yalnız biz 701 KHK mağdurlarını beraat ve kyok almamıza rağmen oyalama komisyonu ret veriyor bize.biz bekleyenlere allahsabır versin ret alanlara geçmiş olsun iade olanlara hayırlı olsun darısı bize o iade yazısını görmeyi allah nasip etsin.

701 KHK  EGM  ihraç-albatros dan Beraat -egm den adli-idari işlem yok -Komisyon Red.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Garson itinin EA ve diğer birkaç kodlamasının olduğu fişlemelerinde olduğu bir karar. İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi Kararı. Bölge mahkemesi olduğundan daha bir önem arzediyor.

Garson Emsal Karar

İstanbul BAM 3. CD

E:2019/60 K:2019/483

EA, A5, B4 ne varsa bozmuş garson ile ilk derece mahkeme cezaları. İsteyen kullanabilir. Geçmiş olsun.

PDF olarak şuradan indirebilirsiniz:

https://dosya.co/67ecjde6lypj/20190417_Garson_Emsal_Karar.pdf.html

Kararı bizlerle paylaşan N.Melik KUTLU'ya teşekkürler

https://www.facebook.com/groups/reddolanlar/permalink/1196710880539102/

Güncelleme • • Masum_155

EGM  701 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...