İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Arkadaşlar, bu fişlemede yıllık ödev karşısına matemetik yazmışlar. Araştırdım ne olduğunu anlayamadım. Bu şekilde olan varmı. Nedir anlamı.

701 KHK .EGM.Adli idari yok veya bilinmiyor. Komisyon red. Gerekçe çocuğun dershanesi+garson fişlemesi(EA) idare mahkemesine başvuruldu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mavro5555, 18.10.2019 - 09:26 yazdı:

Sevgili kader arkadaşlarım.

701 nolu khk ile ihraç oldum. ve 18.10.2019 tarihinde görülen davada 6/3 ile cezalandırıldım.

suç olarak 1 tanık ifadesi ve B4 ile fişlendiğim. suçlamalarda geçen tarih 2011/2013 bu konu ile ilgili olarak beraat kararı alan arkadaşımız var mı. 

istinafa itirazda bulundum. 

lütfen yardım. artık dayanacak gücüm kalmadı.

Sayın Mavro5555,

Geçmiş olsun. 5 yıl üstü ceza aldığınıza göre istinaf değil yargıtaya başvurmanız gerekiyor. Mahkeme kararını gönderirseniz incelemek isterim. ardakayra.7667@gmail.com

Güncelleme • • Aklima

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
derebom, 23 saat önce yazdı:

Aynen öyle devrem. Devrem kurum kanaatiyle ilgili kurum savunmasında bir şey yazmamış. yorum bile yok. 12 sayfa matbu darbe ve ohalden bahsetmiş. Banane bunlardan benle ilgili bir şeyler yaz. Ama yok ki yazsınlar. Sana da aynısı gelir merak etme. Uyap bilgilerini eklemişler. sgk kaydı, banka vs. vs. hiçbiri yoktu zaten.  Takipsizlik kararım var. Birde veri inceleme raporunu eklemişler.(Ayet ya Haşa). Hiç hukuk okumamış birisine göstersen bu savunmayı gülerler ya. Şaka gibi. Allah nasıl biliyorsa öyle cezalarını versin, en ufak bile olsa, sebep olanların ve haksızlığı gidermek için kılını bile kıpırdatmayanların.

devrem bende de ne banka ne bylock ne sgk ne dijitürk ne cihan medya yani kriter sayılabilecek hiçbir şey yok. Allah biliyor ya hakkımızı yediler. istediğim sadece adil olunması ve vicdanlı davranılması.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

EGM kararı oldukça umut verici. Okul ve Okul taksiti mevcut. Kodlama en önemli etken.

• DM - 679 KHK - EGM - İstanbul - Garson Kodlama Yok - Okul - Banka Okul Taksit Ödemesi - Adli İşlem Takipsizlik Aralık 2018 - İADE

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
MSA, 1 saat önce yazdı:

EGM kararı oldukça umut verici. Okul ve Okul taksiti mevcut. Kodlama en önemli etken.

• DM - 679 KHK - EGM - İstanbul - Garson Kodlama Yok - Okul - Banka Okul Taksit Ödemesi - Adli İşlem Takipsizlik Aralık 2018 - İADE

adli işlem takipsizlik var..

rutin banka ödemesi çağrı üzerine değil..

garson kodlama hiç yok..

tüm bunlara rağmen kurum görüşü olumlu gelme nedeni  muhtemelen garson fişleme olmaması..

darısı tüm masumların başına..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

mepol00 adlı kardeş Matematik sorusunun cevabı

güncel liste içeresinde geçer

yıllık ödev=personelin görev yeri 

diye ibare var

derebom :

mailden iletişim yazarsan kurum kanaati ile ilgili savunmada yardımcı olurum

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ya zaten bu garson dan kim varsa hep Red özellikle biz 701 KHK lara Red i basıp geçiyor komisyon . Ayrıca bu komisyon bizim 701 den emniyet için iade olan var mı?duydunuz mu çevreniz de ben hiç görmedim ve duymadım inşallah bugünden sonra olur duamız bu yönde.

Biz 701 den egm için komisyon beraat ve kyok alan dahil ve hiç işlem yapılmayan kişileri de dahil herkese Red i basıp geçiyor bunda düzelme olur mu bilmiyoruz ama bu gidişle yok gibi sanki neyse hakkımız da hayırlısı olsun inşallah hepimiz iade oluruz duamız bu şekilde iyi geceler. 

701 KHK  EGM  ihraç-albatros dan Beraat -egm den adli-idari işlem yok -Komisyon Red.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@MSA  Bir konuda bilginize başvuracaktım. Cevaba cevap dilekçesini gönderirken tekrar bulunduğumuz il nöbetçi mahkeme aracılığı ilemi  göndermemiz gerekiyor. Birde dilekçenin sonuna dosyanın tekemmül edilmesini istediğimizi belirtmelimiyiz. Cevaplarsanız sevinirim.

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
derebom, 14 dakika önce yazdı:

@MSA  Bir konuda bilginize başvuracaktım. Cevaba cevap dilekçesini gönderirken tekrar bulunduğumuz il nöbetçi mahkeme aracılığı ilemi  göndermemiz gerekiyor. Birde dilekçenin sonuna dosyanın tekemmül edilmesini istediğimizi belirtmelimiyiz. Cevaplarsanız sevinirim.

Bulunduğun yerdeki idare mahkemesi aracılığıyla. Bende son kısmına dosyamın mevcut haliyle tekemmül ettirilmesini yazdım.

701 KHK .EGM.Adli idari yok veya bilinmiyor. Komisyon red. Gerekçe çocuğun dershanesi+garson fişlemesi(EA) idare mahkemesine başvuruldu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mepol00, 8 dakika önce yazdı:

Bulunduğun yerdeki idare mahkemesi aracılığıyla. Bende son kısmına dosyamın mevcut haliyle tekemmül ettirilmesini yazdım.

Cevabınız için Teşekkür ediyorum. Tekrar  cevaba savunma yaptınızmı. Yoksa kısa bir dilekce mi yazdınız. Ben sitede ki uzun olan savunmayı kendime göre uyarladım. Güzel bir örnekti.

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...