İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Türk Silahlı Kuvvetleri Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Tarım 672, 31.10.2020 - 18:08 yazdı:

Bı yakınım astsubay. dosyasında sadece itirafçı beyanı var. 2012 yılında öğrenciyken beraber evlere gittik namaz kıldık sohbet dinledik fakan filan demiş başkada hiçbirşey yok dosyada şu an tutuklu sonucu ne olur sizce arkadaşlar. Tabi yakınım ifadesind itirafçı şahsı okuldan tanıdığını aynı bölükde olduklarını onun haricinde de söylediği hičbirşeyi kabul etmediğini söylemîş. Nereye varır acaba bu işin sonu sizce

Mahkemeden mahkemeye degisiyor. bende mahkeme baskani beraat dedi. (O gun davaya ozel olarak gonderildigini dusundugum) iki genc hakim 6yil 3 ay dedi. Cogunluktan ceza aldim. Hemde hala aktif okarak calisiyor olmama ragmen. Tabi ceza ounca acikta geldi pesinden.gecen gun İstinafa gittik bkliyoruz.

Ha bide iftiraci tanikliktan cekinmesine, ifadesini dogrulamamasina ragmen oldu bu hukuk katliami.

SADECE "İFTİRACI" vardı oda ilk mahkemede dosyadan çekildi. ilk mahkeme 6.3 verdi, İstinaf onayladı, Yargıtay savcısı Bozma istedi, bekliyoruz .

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Bilinmeyen34 İdari mahkemede duruşma savcısı mı var?

677 KHK- Beraat- Komisyon RET 05/20-Kriter Yok-Ankara İdari Mh. Dava Süreci

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
patriot, 17 dakika önce yazdı:

@Bilinmeyen34 İdari mahkemede duruşma savcısı mı var?

Sayın @patriot duruşma savcısı yok. Neden sordunuz anlamadım. Şayet @wildPuppy ile olan diyaloğu soruyorsanız onu ağır ceza mahkemeleri için konuşmuştuk. Saygılar

701-beraat-devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

679 - YÖK 18.06.2018 KYOK, 14.10.2020 tarihinde Komisyon ret kararını gördü. 28.11.2020'de idare mahkemesine başvurdu. 31.03.2023 tarihinde 26. idare mahkemesi 2/3 oy çokluğu ile red verdi. 21.06.2023 tarihinde İstinaf'ta dosya açıldı. Kriterler; 26. İdarenin red kararındaki gerekçeler: 2001 yılı öncesi SGK kaydı, 2009 yılında büyük kızımın dershaneye gitmesi, Türkiye geneli denemeleri için gazete aidatı ödemek, 2014 yılında kızımın dershaneye gitmesi, dershaneye ödenen ücret terörizmin finansmanı, 2015 yılında büyük kızımın yurtta kalması ve yurt için ödenen ücret, 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İdare dava dilekçemi Çarşamba günü İstanbul adliyesine verdim, UYAP ta gözükmüyor. Ortalama ne kadar sürede gözükür bilgisi olan var mı arkadaşlar? 

695 TSK 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Esnek Çalışma olduğubdan belli olmuyor. Bazen her evrakı yükemiyolar hemen.haftaya olmazsa gider sorarsını. sorarsınız

695, 3 saat önce yazdı:

İdare dava dilekçemi Çarşamba günü İstanbul adliyesine verdim, UYAP ta gözükmüyor. Ortalama ne kadar sürede gözükür bilgisi olan var mı arkadaşlar? 

LPG

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bilinmeyen34, 15 saat önce yazdı:

Sayın @patriot duruşma savcısı yok. Neden sordunuz anlamadım. Şayet @wildPuppy ile olan diyaloğu soruyorsanız onu ağır ceza mahkemeleri için konuşmuştuk. Saygılar

evet sonradan fark ettim, teşekkürler...

677 KHK- Beraat- Komisyon RET 05/20-Kriter Yok-Ankara İdari Mh. Dava Süreci

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
695, 06.11.2020 - 22:07 yazdı:

Dava dilekçem 26. idare mahkemesine düşmüş, dilekçem ve ekleri gözükmüyor. Herhalde kontrol edildikten sonra eklenir.

695 TSK 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

6 ya 3 alip kara kuvvetleri tahmini kac ay sonra ihrac eder bilginiz var mi?  Esim tanik beyanindan ve tek tekil aramadan 6 ya 3 aldi eylul ayinda. Savunma daha alinmadi. Bu surec icerisinde istinafa basvurduk. Bazi sayfalarda istinaf surecini hatta yargitay surecini bekleyen kurumlar duyduk. Msb bu karari sadece kurum kanaatina biraktigi icin bekliyor ya da ihrac ediyor? 

Tanik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kubi0107, 15 saat önce yazdı:

6 ya 3 alip kara kuvvetleri tahmini kac ay sonra ihrac eder bilginiz var mi?  Esim tanik beyanindan ve tek tekil aramadan 6 ya 3 aldi eylul ayinda. Savunma daha alinmadi. Bu surec icerisinde istinafa basvurduk. Bazi sayfalarda istinaf surecini hatta yargitay surecini bekleyen kurumlar duyduk. Msb bu karari sadece kurum kanaatina biraktigi icin bekliyor ya da ihrac ediyor? 

Bir astsubay arkadaş Şubatta 6/3 aldı. Bir ay önce ihraç oldu. Yaklaşık 3 yıldır da açıktaydı. Kurum KKK. İşleyiş tamamen kurum hatta birlikle bile alakalı, çalıştığı tugay kamu görevinden ihraç evraklarını hemen yapar gönderirse çok kısa da sürebilir. Geçmiş olsun. 

701-beraat-devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...