İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

@Aklima öncelikle çok teşekkürler paylaşımınız için. yalnız, bunu herhangi birimizin emsal olarak sunabilmesi için esas ve karar sayıları da gerekli. forma ilk katıldığım günden beri tek sitemim bu olmuştur hep. neden gizleniyor???!!! isim gizle, t.c gizle tamam, amenna, ama karar sayıları neden gizlenir ki. neden korkuluyor daha. mahkeme kararını bile paylaşırken herkes de bi şüphe oluşuyor. tüm kararlarımı ve dilekçelerimi paylaştım ben, hiç bir şey gizlemeden. sitemim size değil, karar sahibine. ihraç oluşumuzu dünya duydu, iade olduğumuzu sadece kendimiz!!! faydası olsun istiyorsak lütfen eksik kalmasın. teşekkürler

672, MEB, sendika ve ssk kaydı, incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Musa Erkmen, 06.06.2021 - 18:08 yazdı:

mrb hocxam bende il mem dilekçe vxerdim mersinde hiç açık yokmuş okul seçimi yapın sizi resen atayacxağız dediler ...2 ün sonra aradım vxalılık onayında vxalılık onaylarsa sizi ararız okulunuza geçersiniz dediler sizin nasıloldu*

Hocam benim eski okulumda açık yoktu. Ancak başka ilçede açık olduğu için oraya verdiler. Tüm ilde açık olmasaydı muhtemelen eski okula verebilirlerdi

derya derya, 11.06.2021 - 20:57 yazdı:

Arkadaşlar, sorumun cevabı bugun netli kazandı. Mebbis bilgilerim guncellendi. Ihrac boşluğu eski okulumda gosterilmis. Hizmet puanim da ona gore eklenmis. Okul degisikligi de 'İSTEĞE BAĞLI' olarak kaydedilmis. Dolayısıyla il ıcı tayin icin 3 yıl beklemem gerekiyor. Ama bu durumda olup hemen il ıçi tercih yapabilen var mı bunu merak ediyorum.

Hocam bu şekilde olmaması gerekir. Ben ilden tercih yaparken, ihraç olduğum sureyi yeni okulda başlamış gibi gorunecegim söylendi. Dolayısıyla 3 yılı dolduruyorum ve tayin isteyebiliyorum. Bunu 2-3 kere sordum. Kesinlikle öyle dedi atamadakiler. Bence il atama birimiyle görüşün.

Selam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
AliOsman_Eser, 15 saat önce yazdı:

AliOsman_Eser, 15 saat önce yazdı:

Hocam benim eski okulumda açık yoktu. Ancak başka ilçede açık olduğu için oraya verdiler. Tüm ilde açık olmasaydı muhtemelen eski okula verebilirlerdi

Hocam bu şekilde olmaması gerekir. Ben ilden tercih yaparken, ihraç olduğum sureyi yeni okulda başlamış gibi gorunecegim söylendi. Dolayısıyla 3 yılı dolduruyorum ve tayin isteyebiliyorum. Bunu 2-3 kere sordum. Kesinlikle öyle dedi atamadakiler. Bence il atama birimiyle görüşün.

İhraç olunan süre eski okulda çalışılmış gibi görünüyor. Bende de öyle oldu. 

Güncelleme • • Aydın44

672 KHK-Çalışıyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bazı illerde MEB valilik tercih edilen okulları onaylamiyormus uzak ilçelere kadro veriyormuş bu konuda bilgisi olan var mı 15 gün oldu hala valilik onayında bekliyoruz

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@derya derya BEKLEMENİZ GEREKMİYOR HOCAM.SİZE İL İÇİ TAYİN HAKKI VERİYORLAR.BEN 2020 OCAKTA ZEYTİNBURNUNA ATANDIM.AĞUSTOS 2020 DE DE ÜMRANİYE İLÇESİNE İL İÇİ TAYİNLE GEÇTİM.İLK TAYİNDE MECBUREN BOŞ BULDUĞUNUZ İLK YERE SIĞINIYORSUNUZ SONRA SİZE EN MÜSAİT OLAN OKUL VARSA ORAYA GEÇİYORSUNUZ İL İÇİ TAYİNLE.sistemde ohal kararı ile dndü bilgisi gözüküyor.o yüzden il mem bunu mazeret olrak kabul ediyor.ile başvurup öğrenin.

672 KHK-komisyon kabul:göreve iade edildim/görevdeyim-muhbir vatandaş ihbarı(atılma sebebi)-banka(örgüt üyesi ithamı gerekçesi)-istanbul 27.ağır ceza(istinafa gidilmeksizin beraat elhamdülillah)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
avesta, 22.06.2021 - 10:27 yazdı:

@derya derya BEKLEMENİZ GEREKMİYOR HOCAM.SİZE İL İÇİ TAYİN HAKKI VERİYORLAR.BEN 2020 OCAKTA ZEYTİNBURNUNA ATANDIM.AĞUSTOS 2020 DE DE ÜMRANİYE İLÇESİNE İL İÇİ TAYİNLE GEÇTİM.İLK TAYİNDE MECBUREN BOŞ BULDUĞUNUZ İLK YERE SIĞINIYORSUNUZ SONRA SİZE EN MÜSAİT OLAN OKUL VARSA ORAYA GEÇİYORSUNUZ İL İÇİ TAYİNLE.sistemde ohal kararı ile dndü bilgisi gözüküyor.o yüzden il mem bunu mazeret olrak kabul ediyor.ile başvurup öğrenin.

Tşk ederim hocam bizde ilde boş kadro yoktu norm fazlası olarak bir okula geçtik şimdilik il içi tayin de bakacağım 

İyi akşamlar arkadaşlar ;

1 Eylül ihraç 2016 ihraç

17 Haziran 2021 göreve başladım

4 yıl özel sektörde sigortalı çalıştım

Bugün MEB mutemet kesinti yaparız dedi ama neyi ne kadar keseceğini soylemedi aslında bilmiyor 

Başka bir atkadas 3 yıl sigortalı çalıştığını söyledi ve kesinti olmadan tüm maaşını aldığını söyledi 

Kesinti konusunda nasıl bir yol izliyorlar neye göre kesinti yapılıyor bilgisi olan var mı

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İade sonrası idere mahkemesine açtığımız diğer ödenmeyen haklarımızla ilgili davamızın istinaf aşamasından da red aldım.. 60 günlük zamanı kaçırmayın…

şimdi ne yapılması gerekir, çünkü istinaf kesin red vermiş…

672 meb sendika+Cihan medya İADE

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mencelik, Bir saat önce yazdı:

İade sonrası idere mahkemesine açtığımız diğer ödenmeyen haklarımızla ilgili davamızın istinaf aşamasından da red aldım.. 60 günlük zamanı kaçırmayın…

Geçmis olsun hocam toplu para yattıktan sonra 60. Gün başlıyor değil mi

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mencelik, 24.06.2021 - 13:23 yazdı:

Siz 60 günlük süreyi kacirdiginiz için mi red aldınız? Toplu ek dersini alabilen var mı acaba?  Merak ediyorum. Ben dava bile açmadım. 

672 KHK-Çalışıyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...