İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Komısyonun görev süresi Aralık 26 da doluyor dimi?

675 zabıt katibi albatros 4 takipsizlik inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Merve2323, 14 saat önce yazdı:

Evlenirken hepimiz iyi günde kotu günde hep biriz diye söz vermistik. 15 Temmuz sadece ulkeye yapilan darbe degil, hayatimiza aldigimiz kisileri  ( eş ,dost, akraba ,arkadas....)   sorgulamamiza vesile oldu.( bardagin dolu tarafi )

..Çok doğru yazmışsınız. Kötülüklerin bilinen zor yanının dışında bizler için bir elek gibi hayatımızda gerçekte olanları ortaya çıkarmamıza vesile oldu. Açıkçası rüyamızda görüp, inanmakta zorluk çekeceğimiz her şeyi yaşamaya devam ediyoruz...

• Beğeni 4
  • Onaylama 3

• MEB, 672 KHK, hiçbir kriter eşleşmesi yok haliyle hakkında ne adli ne de idari işlemde yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kuclesnurot, 2 saat önce yazdı:

Bugün 19. idare mahkemesini aradım. Kurum 2. savunmasını yapmamış.

1. savunmasında hiçbir kriterden bahsetmeden ilgili kurumlardan gelen bilgiler doğrultusunda kurumun kendini temizlemek için yapmış olduğu ihraç işlemi haklıdır demiş.

Cevap dilekçesinde ilgili kurumlardan gelen bilgilerin neler olduğunu belgeleriyle mahkemeye sunmasını talep etmiştim.

Kurumun 2. savunmayı yapmaması olumlu yorumlanabilir mi? Ya da kaçınılmaz son şimdiden belli midir? 

Genelde 2. Savunmayi yapmıyorlar. Sure geçtiyse dosyanızı hızlanması için tekemmul dilekçesi verebilirsiniz. Haa bu hiz ne olur bilmiyorum, çünkü ben 1.5 senedir bekliyorum tekemmul dilekçesini verdiğimden beri.

679 KHK - EGM - DANIŞTAY AŞAMASI 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İdare Mahkemesine yeni başvuru yapacak arkadaşlar, Melih Bey'in sıralı twitlerini okuyup öyle başvurun...

https://twitter.com/nmelihkutlu/status/1341177400344887303 

Alıntı

Güncelleme • • direnm@li
  • Beğeni 2
  • Teşekkür 2
  • Onaylama 1

672 MEB, beraat (2-b) (okul,banka kredi kartı) komisyon incelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İstanbul'da nöbetçi �dare mahkemesi başkanlığı nerede bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen

679 KYOK 14.10.2020 RED Hsbnllhuvnğmlvkl

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ümit1818, 51 dakika önce yazdı:

İstanbul'da nöbetçi �dare mahkemesi başkanlığı nerede bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen

Hepsi Mahmutbey'de bulunan BİM'in içinde olması lazım. Nöbetçi mahkeme diye ayrı bir mahkeme yoktur, ilgili mahkeme hangisi ise dilekçe verirken orada belli olur.

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
cemyus, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar arkadaşlar, 

4 Kasım'da ret kararımı görmüştüm buradan da bildirmiştim. Bugün tebligat geldi elime, 677 KHK EGM. Soruşturma vs. yok. Karar No: 2020/12352. İki cümleyi birleştirip bir paragraf daha yapmışlar. Kalabalık görünsün diye herhalde ?

iWeTu2.jpg

Kardeşim geçmiş olsun o mahrem yapılanma dediği olumsuz fişleme muhtemelen EA veya say zaten olumsuz fişleme oldu mu da üstüne kurum görüşü ekliyorlar geçmiş olsun

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 24 dakika önce yazdı:

Kardeşim geçmiş olsun o mahrem yapılanma dediği olumsuz fişleme muhtemelen EA veya say zaten olumsuz fişleme oldu mu da üstüne kurum görüşü ekliyorlar geçmiş olsun

Allah razı olsun hepimize geçmiş olsun inşallah. Onu da yazmamışlar belki idareye gönderecekleri savunmada gönderirler bekleyeceğiz. Tespitler kısmında da KOM'dan çıkarıldığımı belirtmişler. Komedya...

677 KHK -Kraker Yok - Dava Yok - İnceleme Devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Katibim02, 12 saat önce yazdı:

Komısyonun görev süresi Aralık 26 da doluyor dimi?

Eğer komisyonun görev süresi uzatılacak ise bu hafta bir cumhurbaşkanlığı kararnamesi çıkabilir ancak komisyonun görev süresi resmi olarak 23 Ocak 2021 tarihinde sona eriyor. Bu konuda yetki Cumhurbaskanında sanırım komisyon da haber bekliyordur ancak komisyon faaliyet raporunda 6 ay içerisinde bitireceğiz diye bir ifadede bulunabilir

bugün asgari ücret rakamları telaffuz edilecek 2021 de seçim olup olmayacağının öncü göstergesi olabilir

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...